Foukaná minerální izolace na půdě vám pomáhá v létě i v zimě!

Zateplení stropů je jednou z nejúčinnější variant zateplení domů. Pomáhá přesně tam, kde to domy zvláště potřebují. Investice je až několikrát výhodnější, než v případě zateplení fasády. Návratnost celé investice je 4 až 6 let. Proč je vůbec zateplení stropů jednou z nejúčinnějších technologií? Jelikož pomáhá v létě i v zimě a aplikuje se na tom nejvhodnějším místě.

 

V zimě –výrazné snížení nákladů na vytápění

Foukaná minerální izolace na půdě vašeho rodinného domu dokáže výrazným způsobem snížit náklady na vytápění. Uspoříte až 30% ze současných nákladů. Každý rok to znamená úsporu částky přesahující i 10 000 Kč. Izolace je totiž na nejvhodnějším místě a to na stropě. Teplý vzduch od vytápění má nižší hustotu a samozřejmě menší hmotnost. Díky tomu stoupá směrem vzhůru a to ke stropu. Pokud stropy a půdy nejsou zateplené, uniká teplo konstrukcí téměř bez žádného užitku. Foukaná izolace dokáže teplo udržet tam, kde je ho nejvíce třeba, tedy v obytných místnostech. Když se teplo udrží v místnosti déle, můžete topit méně a stejně bude uvnitř příjemná teplota.

V létě vám zabrání v přehřívání

V parném letním počasí se ze všeho nejvíce rozpalují střechy domů. Ať už máte jakoukoliv krytinu, její teplota v horkých letních dnech může být skutečně vysoká. Teplo ze střechy sálá všemi směry, nejen nahoru, ale samozřejmě i dolů. Pokud se teplý vzduch na vaší půdě nezastaví o izolaci, prostupuje až do obytných místností. Izolace na půdě zlepšuje klima v obytných místnostech i v létě i v zimě.

 

Foukané Izolace s.r.o. – mistři na foukanou minerální izolaci

Jedním z největších specialistů na našem trhu v oblasti foukaných minerálních izolací je společnost Foukané Izolace s.r.o. Má již 18 let zkušeností a na svém kontě již stovky projektů. Využívá velice kvalitní a certifikované materiály. Na všechny realizace poskytuje záruku 60 měsíců. Po celém území ČR mají bezplatné zaměření.

Bližší informace najdete na www.foukaneizolace.cz.