Foukaná minerální izolace na půdě vám pomáhá v létě i v zimě!

Zateplení stropů je jednou z nejúčinnější variant zateplení domů. Pomáhá přesně tam, kde to domy zvláště potřebují. Investice je až několikrát výhodnější, než v případě zateplení fasády. Návratnost celé investice je 4 až 6 let. Proč je vůbec zateplení stropů jednou z nejúčinnějších technologií? Jelikož pomáhá v létě i v zimě a aplikuje se na tom nejvhodnějším místě.

 

V zimě –výrazné snížení nákladů na vytápění

Foukaná minerální izolace na půdě vašeho rodinného domu dokáže výrazným způsobem snížit náklady na vytápění. Uspoříte až 30% ze současných nákladů. Každý rok to znamená úsporu částky přesahující i 10 000 Kč. Izolace je totiž na nejvhodnějším místě a to na stropě. Teplý vzduch od vytápění má nižší hustotu a samozřejmě menší hmotnost. Díky tomu stoupá směrem vzhůru a to ke stropu. Pokud stropy a půdy nejsou zateplené, uniká teplo konstrukcí téměř bez žádného užitku. Foukaná izolace dokáže teplo udržet tam, kde je ho nejvíce třeba, tedy v obytných místnostech. Když se teplo udrží v místnosti déle, můžete topit méně a stejně bude uvnitř příjemná teplota.

V létě vám zabrání v přehřívání

V parném letním počasí se ze všeho nejvíce rozpalují střechy domů. Ať už máte jakoukoliv krytinu, její teplota v horkých letních dnech může být skutečně vysoká. Teplo ze střechy sálá všemi směry, nejen nahoru, ale samozřejmě i dolů. Pokud se teplý vzduch na vaší půdě nezastaví o izolaci, prostupuje až do obytných místností. Izolace na půdě zlepšuje klima v obytných místnostech i v létě i v zimě.

 

Foukané Izolace s.r.o. – mistři na foukanou minerální izolaci

Jedním z největších specialistů na našem trhu v oblasti foukaných minerálních izolací je společnost Foukané Izolace s.r.o. Má již 18 let zkušeností a na svém kontě již stovky projektů. Využívá velice kvalitní a certifikované materiály. Na všechny realizace poskytuje záruku 60 měsíců. Po celém území ČR mají bezplatné zaměření.

Bližší informace najdete na www.foukaneizolace.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *