Elegantní a odolná střešní krytina s příznivou cenou? I taková existuje!

Při výběru střešní krytiny pro rodinné domy, rekreační objekty i pro firmy by mělo rozhodovat hned několik parametrů střešní krytiny. Především odolnost krytiny, která vám zajistí její dlouhou životnost bez známek poškození a bez ztráty původních vlastností střechy. Dále elegance, protože i střecha má na celkový design stavby velký vliv. A nesmíme zapomínat ani na cenu krytiny. Cena střechy nesmí být nijak předražená. Krytina by měla mít vyrovnaný poměr ceny a kvality. Dá se na trhu najít krytina, která je kvalitní a elegantní a přitom ekonomicky výhodná? I taková krytina existuje.

 

Na trh s ní přichází Satjam

Společnost Satjam je na trhu jedním z největších výrobců kvalitních ocelových střešních krytin. Modelovým příkladem kvalitní, estetické a přitom ekonomicky výhodné střešní krytiny je z nabídky této společnosti krytina Satjam Trend. Ta byla vyvinuta přesně pro splnění těchto účelů. Co se týče designu Satjam Trend, zde bylo vsazeno na jednoduchou a přirozenou eleganci. Krytina Satjam Trend disponuje tradičním vzhledem střešních krytin. Díky tomu se dá využívat na rodinných domech, komerčních stavbách, bytových domech, chalupách i rekreačních objektech. Krytina je nabízena ve dvaceti variantách barevného provedení, což ještě umocňuje její variabilitu ve využití. ať už budete chtít, aby střecha kontrastovala se stavbou nebo byl design fasády a střechy společný, vždy vyberete ten správný odstín.

 

Kvalita rozhodně nechybí

Střešní krytina Satjam Trend byla vyvinuta tak, aby splňovala i vysoké nároky v oblasti odolnosti proti opotřebení, proti působení vnějších vlivů i proti růstu mechů. Krytinu tvoří ocelový, žárově pozinkovaný plech o tloušťce 0,5 mm. Jako povrchová úprava byl zvolen materiál polyestersat 25 μm v různých variantách barevného provedení. Každý díl střešní krytiny je také vybaven odvodňovací drážkou SoftLine, která zabraňuje vzlínání vlhkosti pod krytinou.

 

Detailní informace o této krytině najdete na www.satjam.cz.