Hit pro zdravý spánek můžete získat levněji!

Pro všechny z vás, kteří sháníte novou postel nebo matraci a záleží vám na tom, abyste vybrali takovou, která nebude škodit vašemu zdraví, je tu dobrá zpráva. Řecká rodinná firma s dlouholetou tradicí otevřela v Praze showroom, ve kterém si můžete prohlédnout a následně i objednat svoji postel a matraci přesně podle vašich představ.
  

Krok za krokem
Matrace a postele na nejlepší úrovni jsou pro pracovníky této firmy celoživotní náplní. Vědí o nich vše. Díky tomu, že rozumějí vašim přáním a potřebám, dostanete možnost sestavit si originální postel doslova na míru v šesti krocích, které plynule navazují na sebe. V případě, že neoplýváte fantazií, rádi vám poradí a pomohou tak, abyste dosáhli stoprocentního výsledku.

postel

Matracový sen
Největším hitem, ze kterého budete naprosto ohromeni, je ultramoderní, vícevrstvá, kapsičková matrace, která nepřenáší pohyb, ale zato perfektně obejme vaše tělo a připraví pro něj luxusní pohodlí a zdravý spánek. Je to jedinečná novinka na trhu, kterou si navíc můžete objednat podle vámi požadovaných rozměrů.

matrace

Získejte levněji!
Pokud si budete chtít postele a matrace firmy Mediastrom prohlédnout na výstavě a porovnat je s konkurenčními, budete mít příležitost na výstavě Tendence v sekci Moderní ložnice od 13.9. do 16.9. Ještě předtím máte možnost nakoupit se slevou v rámci dnů Marianne od 7.9. do 9.9.

Navštivte showroom Media Strom v Korunní 67, v Praze 3 a nechte se hýčkat v království spánku. www.mediastrom.cz , tel. 222 560 153.