Imitace kamene jako hit do vaší zahrady

Sháníte ten pravý materiál pro dokonalou zahradu? Zkuste se blíže podívat na imitaci přírodního kamene. Od pravého je k nerozeznání a svými užitnými vlastnostmi vás doslova ohromí.

 

 

 

Vlastnosti, které předčí přírodu
Keramický střep je na rozdíl od přírodniny lehký, takže se velmi dobře pokládá i do míst, kam byste si s pravým kamenem netroufli z důvodu váhy.  Není nasákavý jako přírodnina, což ocení zejména ti, kteří ho chtějí položit do vlhčích a zátěžových prostor. Další z kladných vlastností je dlouhá životnost a téměř nulová údržba.

dlažba

Žula, rula, břidlice…
Kvalitní keramický střep je perfektní jako základ pro práci designéra. Na něm pak záleží, jak bude vypadat jeho povrch. V případě imitace přírodního kamene je jasná inspirace samotnou přírodou. Proto se vše bude odehrávat v decentních tónech, které zato dokonale zapadnou do vaší zahrady. Na výběr je celá geologická paleta včetně vzácných kamenů, jež by v přírodním stavu byly cenově nedostupné. K našemu území se tradice stavby z kamene úzce váže. Proto použijete- li jeho imitaci, vaše stavba se s okolím dobře snese.

dlažba

Každý si vybere
Další výhodou keramického střepu s designem kamene je ta, že se k němu vyrábí velká spousta doplňkových prvků. To dává možnost citlivě zakomponovat do zahrady například stříšku ke grilu z L profilů, různě odstupňovat terén díky soklům nebo použít schodnicové stupně při svahovitém terénu. Velkoplošné formáty zase vypadají skvěle na terasách. Dokonce i fasáda vašeho domu může být pokryta obklady s designem kamene. Ochrání dům jako plášť před povětrnostními vlivy a zároveň jej zateplí. Pro hravé jsou připraveny mozaikové kostičky, ze kterých si vytvoří vlastní fantazijní kompozici.

Pod obchodními názvy Pietre a Marmi můžete tyto dlažby zakoupit přímo v showroomu firmy ASSO v Biskupské 8 v Praze v cenách od 1580,00 do 3 695,00 Kč/m2 s DPH.

www.asso.cz