Dřevostavby jsou skvělou volbou vašeho nového domu

Dřevěné stavby již nejsou jen součástí dávné historie. Naopak moderní dřevostavby se v součastné době stávají stále více vyhledávaným zbožím. Dřevostavby patří k aktuálním trendům pohodlného, úsporného a komfortního bydlení. Nechte si i vy postavit vysoce kvalitní dům ze dřeva a uvidíte, že s jeho vzhledem i kvalitou budete vysoce spokojeni.
  

 

Základem je volba kvalitního výrobce
S výstavbou dřevostaveb je to stejné, jako s výstavbou klasických domů. Pokud dům nebude postaven kvalitní firmou, nebude splňovat vysoké nároky na bydlení. Proto je vždy vhodné najít spolehlivého a prověřeného dodavatele dřevostaveb, u kterého budete mít jistotu kvalitního provedení. Takovým výrobcem je bezpochyby společnost Rykos s.r.o. Tato firma je největším regionálním výrobcem dřevostaveb, zahradního nábytku a dřevěných doplňků pro vaši zahradu. Jedná se o velmi spolehlivého výrobce, který vyrábí domy pouze z nejkvalitnějších materiálů za použití nejmodernějších technologií.

dřevostavby

Mnoho modelů dřevostaveb
Pokud navštívíte stránky společnosti Rykos s.r.o. naleznete široký výběr modelů dřevostaveb. Například model Tomík 1. Tento typ dřevostavby je základní patrovou dřevostavbou s půdorysy 8,6×6,5m. Nosné stěny jsou postaveny z rámové konstrukce sušených hranolů 50 x 140 mm, které jsou opláštěny OSB deskami. Z vnější strany je tato konstrukce obložena fošnami 24 x 210 mm a vnitřní obklad tvoří palubky o síle cca 15 mm. Dřevostavba je vybavena Eurookny, masivním schodištěm šindelovou střechou a mnoha jinými doplňky pro komfort. Nechybí ani Izolace Paroc tl. 210 mm nutná ke splnění tepelně izolačních norem obvodových stěn. Komínová stavebnice, elektroinstalace a klempířské práce jsou součástí stavby. Tento model dřevostavby se všemi doplňky naleznete za vynikající cenu 1.370.000,-Kč včetně montáže.

dřevostavbydřevostavby

Pro více informací navštivte stránky http://rykos.cz/.