Pergola nebo dřevěná okna? Víme, kdo vám s tím pomůže!

Potřebujete nová dřevěná okna, nebo si chcete vytvořit příjemné posezení pod pergolou? Stačí si pouze vybrat tu správnou firmu a vaše sny se rázem mohou stát realitou. V čem spočívají výhody moderních dřevěných oken a jakou podobu mohou mít pergoly? V článku najdete i doporučení na českou společnost, která se zabývá výrobou těchto prvků.

 

Moderní dřevěná okna

V dnešní době jsou častou volbou okna s plastovým rámem. To je ale velká škoda, protože kvalitní a moderní dřevěná okna nabídnou mnoho výhod včetně extrémně dlouhé životnosti tohoto přírodního materiálu. Kombinace tradičního základu s novými technologiemi totiž vytváří funkční a na pohled krásný celek, který se stane ozdobou novostavby i rekonstruované budovy. Dřevěná okna představují dobrou investici do budoucna a svou izolací se naprosto vyrovnají plastovým variantám.

 

Pergola podle vašich představ

Krásná pergola se stane místem pro příjemné posezení za hezkého počasí a nabídne střechu nad hlavou i ve chvíli, kdy venku prší. Velkou výhodou je i fakt, že pergoly mohou mít mnoho různých podob. Pevná a kvalitní konstrukce je však jejich společným jmenovatelem a spojuje všechny varianty z pestré nabídky. Konkrétní barevné provedení, rozměry nebo tvar samozřejmě záleží na domě, u kterého bude pergola umístěná, a na preferencích majitele.

 

Montáž a servis od české firmy

Aby dřevěná okna a nově zařízená pergola nabízela dlouhou životnost, musí být nejenom z kvalitních materiálů, ale také správně montovaná. Profesionální montáž a kvalifikovaný servis i celé dva roky po zhotovení jsou předností české společnosti JIS. Ta se specializuje na výrobu oken, dveří, pergol i další souvisejících doplňků. Prohlédněte si, co všechno již vytvořili, a nebojte se přeptat se na radu spojenou s výběrem konkrétního řešení.