Hledáte opravdu originální ratanový nábytek?

 

Chystáte se k nákupu ratanového zahradního nábytku? Přesvědčil vás ratanový nábytek svým krásným vzhledem vysokou odolností a jednoduchou údržbou? Tak v tom případě vám již stačí vybrat ten správný druh, který se stane pravou okrasou. Problémem ale je, že většina druhů ratanového zahradního nábytku vypadá stejně nebo velice podobně. Najít nábytek z ratanu, který se svým vzhledem odlišuje je velmi složité. Ovšem není to nemožné.

 

Stačí se podívat do nabídky ratanového nábytku OUTFLEXX®

Ratanový nábytek OUTFLEXX® je druhem ratanového nábytku, který jistě svým designem potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Kromě nábytku s klasickým vzhledem totiž najdete v nabídce opravdu designové skvosty. Nábytek z ratanu je rozdělen do pěti sérií. Série Combi Line a Basic Line představují tradiční vzhled ratanového nábytku tak, jak jej všichni známe. Série White Line nabízí moderní ratanový nábytek v bílé barvě s červenými doplňky. Série Natur Line imituje přírodní barvy nábytku a díky tomu vytváří uvolněnou atmosféru. Ale sérií, která je bezesporu naprosto originální je především Forrest Line.

 

Co odlišuje sérii Forrest Line od ostatních druhů ratanového nábytku?

Ratanový nábytek Forrest Line je vytvořen tak, aby se stal skutečně vkusnou a elegantní součástí do moderních i retro prostor. Jeho skladba je totiž velmi originální a neokoukaná. Tato série se vyznačuje mezerami mezi jednotlivými částmi rámu i výplně. Konstrukci tvoří hliník, který je velmi lehký a odolný. Barva vazby je exoticky šedá, což ještě přidá na eleganci celých sestav. Můžete vybírat ze široké nabídky druhů a modelů zahradního nábytku Forrest Line v mnoha odlišných variantách i velikostech.

 

Kompletní nabídku ratanového nábytku OUTFLEXX® naleznete na www.outflexx.cz.