Zrcadlo může být i krásným doplňkem

Vybavení domácnosti bez zrcadel si většina z nás ani nedokáže představit. Před zrcadly kontrolujeme svůj vzhled, aby nedošlo k trapné situaci a my nevyšli na veřejnost neupravení. Zrcadla v domácnosti ovšem neplní pouze funkci při kontrole našeho vzhledu, ale ve vybavení domácnosti mají své pevné místo i jako dekorativní prvek.
 
  

 

Zrcadla se mohou umístit kamkoliv
Hlavními místy v domě, kam se zrcadla umísťují, jsou koupelny a předsíně. Své uplatnění najdou také v obývacím pokoji nebo ložnici. Zrcadla totiž mohou sloužit i jako vhodný designový doplněk, který našemu domovu dodá ten správný vzhled. Při správném umístění zrcadel v interiéru můžete dosáhnout většího osvětlení v tmavých místnostech. Malé prostory mohou zrcadla i opticky zvětšit. Zrcadla jsou vhodná do každého bydlení, záleží ovšem na volbě materiálu.

zrcadla

Rám zrcadla by měl působit příjemně
Zrcadla do domácnosti můžeme vybírat s rámem nebo bez něj. Zrcadla bez rámu jsou více náchylná k poškození a nejdou dokonale sladit s dřevěným nábytkem. Rám by měl ladit s vybavením domu a působit příjemně. Tyto funkce dokáže dokonale plnit dřevěný rám. Dřevo je materiál, který působí na lidskou mysl pozitivně, a cítíme se lépe. Společnost UNIS-N nabízí široký výběr zrcadel do domácnosti s rámem z masivního dubového dřeva. Tato zrcadla rozjasní váš interiér a budou opravdu vynikajícím doplňkem.

Kompletní nabídku zrcadel s masivním dřevem naleznete na www.dreveny-nabytek.cz