I v Praze lze najít levné bydlení v atraktivní novostavbě! Chcete vědět kde?

 

Poptávka po bydlení v novostavbách v hlavním městě se zvyšuje každým dnem. Zájem je nejen u mimopražských zákazníků, ale i u těch, kteří již v Praze bydlí a ze starých paneláků se chtějí přestěhovat do moderního a komfortního bydlení. Příjemná cena je také zapotřebí. Přesně tyto podmínky splňuje také Rezidence Letokruhy, která nově vzniká na Praze 11 Roztyly.

 

Správně zvolená lokalita je prvním krokem ke spokojenému bydlení

Volba lokality je při výběru novostavby v Praze prvním krokem ke správnému výběru. Musí být totiž dostatečně komfortní pro bydlení a mnoho dalších poodmínek. V současnosti jsou spíše vyhledávány klidnější lokality. Ty ovšem musí splňovat veškeré prvky občanské vybavenosti a být dobře a rychle dostupné do centra. Rezidence Letokruhy je v tomto ohledu správnou volbou. V přímé blízkosti této novostavby je všudypřítomná zeleň, cyklostezky a Krčský les. Ovšem nákupní centra jsou vzdálená jen pár minut a postarají se o to, aby vám k maximální spokojenosti nic nechybělo. Více informací o lokalitě Praha 11 se dozvíte zde.

 

Sami si vytvoříte své vysněné bydlení

Rezidence Letokruhy není vhodná pro bydlení jen díky vhodné lokalitě, ale také z mnoha dalších hledisek. Při výběru novostavby je také důležité najít tu, u které nám budou vyhovovat dispozice a vybavení jednotlivých bytových jednotek. Nabídku pro byty Letokruhy tvoří desítky bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk. Plocha těchto bytů začíná na 37m2 a největší byty dosahují plochy 102m2. Při zařizování a dispozicích jednotlivých bytů bylo dbáno na maximální využití volných prostor. Přesně podle moderních architektonických trendů. Tím ovšem výhody nekončí. Hlavním projektantem svého bydlení nejsou inženýři ze společnosti, ale zákazníci. Každý prostor v každé místnosti může být navržen a vytvořen tak, jak si budete přát. Výsledkem je dokonalé bydlení, přesně podle vašich představ.

 

Kompletní informace získáte na

www.online-reality.cz.