Fotopapír

Není nic jednoduššího než si vyfotografované fotky vytisknout doma na počkání. Papírová fotografie má své kouzlo a určitě se prohlíží lépe než fotka na monitoru počítače. Tu si ani nezarámujete ani nevložíte do alba.

 

Stačí mít kvalitní fotopapír

Pro domácí tisk fotografií je potřeba mít tiskárnu a do ní stačí už jen vložit fotopapír. Pak si můžete v klidu doma vytisknout jakoukoliv vámi pořízenou fotografii. Kvalitní fotopapír umožňuje všem vytisknout si fotografie ve výborné kvalitě, stejně jako v profesionálním studiu. Fotografický papír je vhodný pro inkoustový tisk, na kterém barva rychle schne. Vybrat si můžete z několika různých velikostí papíru a také papír podle toho, jestli chcete mít fotky matné nebo lesklé. Vytiskněte si své digitální fotky na kvalitní fotografický papír – dosáhnete perfektní ostrosti, trvanlivosti a sytosti barev.

 

Jak vybírat náplně do tiskárny

Bez barevných náplní do tiskárny moc fotek nevytisknete. Náplně do tiskárny vybírejte ve stejné značce, jako máte tiskárnu – musí s ní být kompatibilní. Jen tak docílíte toho nejlepšího výsledku. Inkoustové náplně se hodí nejlépe pro tisk fotografií – dobře a rychle totiž schnou. Náplně vybírejte také podle jejího obsahu – jen tak poznáte, kolik dokážou najednou vytisknout kusů.

 

Fotografie, jak má být

S takovou výbavou se už můžete s chutí pustit do tisknutí fotek. Papírové fotografie jsou bezpochyby nejlepší. Můžete je darovat, dát do rodinného alba nebo pověsit a vystavit doma. Kvalitní fotka nesmí být rozmazaná, musí mít syté a rozpoznatelné barvy a detaily. To umožní jak fotopapír, tak i kvalitní tiskárna a náplně v ní. Fotografie představuje tradiční způsob uchovávání vzpomínek – nikdy z nich nezmizí. Jen s papírovou fotkou si je můžete prohlížet stále dokola a nikdy neztratí své kouzlo.

Fotografie v počítači nejsou nikdy tak krásné, jako když je přenesete na papír.