Hydroizolace je základem každé terasy a balkonu

Při výstavbě nové terasy by měl být kladen velký důraz na kvalitu materiálu a především na správné provedení hydroizolace. Při nesprávném provedení nebo při snaze ušetřit za hydroizolaci se může lehce stát, že kvůli zanedbané nebo úplně chybějící izolaci dojde ke znehodnocení veškerých prací i materiálu. Neberte proto hydroizolaci teras a balkonů na lehkou váhu.

 

Hydroizolace teras je obor, který si žádá opravdové odborníky
Provést správně a bezchybně hydroizolaci terasy nebo balkonu je úkol, který si žádá opravdu profesionální pracovníky se zkušenostmi. Jedná se o druh práce, která je složitá i pro mnoho firem, které se hydroizolací zabývají. Terasa je místo, které má sloužit k rekreaci, proto jsou na něj kladeny nejen požadavky na zajištění vodotěsnosti nosné konstrukce, ale také požadavky estetické. Společnost Hizol s.r.o. se zabývá realizací hydroizolací, které jsou opravdu dokonalé. Pokud se rozhodnete využít jejich služeb, budete mít jistotu skvěle odvedené práce i v tak složitém oboru, jako je hydroizolace teras.

terasa

Kvalitní materiály jsou základem kvalitní hydroizolace
Společnost Hizol s.r.o. pro hydroizolaci teras využívá kvalitní hydroizolační fólie a materiály Norské firmy Protan. Produkty Protan GT je možné využít na všechny typy pevných povrchů. Jedná se o materiál, který je pevný odolný a bezpečný. Materiál Protan zaručuje stoprocentní voděodolnost, a to i v případě problematických míst. Společnost Hizol v kombinaci s materiály Protan zaručují dokonale odvedenou práci na každé terase a na každém balkonu.

Více informací najdete na www.hizol.cz.