Porucha kotle může představovat velký problém, lze ho ale efektivně řešit!

Pokud dojde k poruše kotle ať už v domácnosti nebo v průmyslové budově, může to znamenat obrovské potíže. Zima se nezadržitelně blíží, takže to nebude trvat dlouhou a kotle budou opravdu potřeba. Najít obchod, který by nabízel  široký sortiment náhradních dílů ke kotlům, není vůbec jednoduché. Naštěstí jsou tu stránky iexpos.cz společnosti EXPOS HEATING a.s. s historií již od r. 1991…

 
  

Nabízí kompletní sortiment náhradních dílů a mnohem více
dakonPokud se rozhodnete náhradní díly pro kotle hledat na stránkách iexpos.cz, budete mít k dispozici tu nejširší nabídku náhradních dílů ke kotlům, sporákům, bojlerům a další topné i varné technice v České republice. Tím ovšem nekončí. Ke všem zakoupeným náhradním dílům vám EXPOS HEATING a.s. zajistí odbornou montáž a samozřejmě také záruční i pozáruční servis, protože i ten nejkvalitnější materiál se při nesprávné instalaci a zacházení stává nekvalitním. A jelikož se na trhu stále objevují nové modely, je také sortiment náhradních dílů na těchto stránkách neustále doplňován a aktualizován. Vše tedy sežene rychle a spolehlivě.

Využít můžete i odborného poradenství
Na stránkách iexpos.cz nenabízejí pouze náhradní díly a příslušenství, ale zaměřují se také na odborné poradenství. Vždy máte možnost e-mailem kontaktovat odborného poradce, který vám poradí s nákupem ideálního produktu pro vás. Stačí, když do e-mailu zadáte rok výroby spotřebiče, přesný model a název. Odborník pro vás vždy vybere to pravé a o výsledku vás bude co nejdříve informovat.

Více informací a kompletní nabídku náhradních dílů pro kotle, sporáky, bojlery ad. naleznete na www.iexpos.cz