I Mahulena Bočanová se rozhodla pro dřevostavbu Ovelos

Slavná česká herečka a moderátorka Mahulena Bočanová dlouhodobě přemýšlela o výstavbě rekreačního objektu, jen váhala, s kým spolupracovat na jeho realizaci. Po detailním zkoumání českého trhu se tato známá osobnost rozhodla pro spolupráci s firmou Ovelos. Tato firma nabízí modulové dřevostavby, splňující kritéria nízkoenergetického bydlení a ještě množství nadstandardních služeb navíc. A právě vysoká kvalita dřevostaveb společně s nabízenými službami a tradicí Ovelos byly důvodem k této volbě.

 

Jedním z důvodů byla i spolupráce s ing. arch. Postráneckým

 

Se společností Ovelos také spolupracuje pan ing. arch. Michal Postránecký.Ten v současné době žije a pracuje v USA, kde je velmi vyhledávaným specialistou na projektování dřevostaveb i ostatních druhů staveb. Služby tohoto předního architekta ale nemusí využívat jen klienti za mořem, ale i čeští zájemci o moderní dřevostavby. A právě možnost spolupráce s předním světovým architektem v oblasti dřevostaveb tak byla i pro Mahulenu Bočanovou jedním z hlavních důvodů, proč se rozhodnout právě pro Ovelos.

 

 

Ekologická i ekonomicky výhodná stavba

 

Dalšími kritérii pro výběr byl i ekologický dopad staveb na životní prostředí a ekonomická úspora. Ovelos pro výstavbu dřevostaveb využívá výhradně ekologické materiály. Konkrétně se jedná o čisté vystařené dřevo. PENB (Průkaz Energetické Náročnosti Budov) u dřevostaveb Ovelos je v kategorii B. Tato kategorie je již znakem ekonomicky úsporných řešení, nejen u dřevostavby. A právě spolupráce s architektem Postráneckým je dalším důvodem, kterým se Ovelos odlišuje od konkurence. S architekty v dnešní době spolupracuje již více výrobců dřevostaveb, ale jen málo společností pracuje s odborníkem takového jména, jako je právě ing. arch. Postránecký. Na americkém kontinentu se mimo jiné podílel na projektu výstavby unikátního komplexu Planet Hollywood Towers Westage.

 

Detailní informace o spolupráci s Ovelos najdete na www.ovelos.com.