Hydroizolace šikmých střech

 

Jste majiteli šikmé střechy nebo terasy, balkónu nebo dokonce střešní zahrady? Hledáte vhodný způsob jak provést izolaci od klimatických vlivů s takřka celoživotní zárukou? Hydroizolace šikmých střech je možná, ovšem za předpokladu, že se svěříte do péče opravdových odborníků. Společnost Hizol je specialistou na hydroizolaci šikmých střech.

 

Kvalitní hydroizolace šikmých střech

Hydroizolace šikmých střech v rukách profesionálních pracovníků promění vaše starosti v radost. Společnost Hizol mimo jiné rovněž provádí prvotřídní izolaci proti vlhkosti, tlakové vodě a v neposlední řadě i radonu.

 

Pokud máte obdobné potíže s realizací hydroizolace, obraťte se na telefonickou linku firmy a nechte si udělat nezávaznou kalkulaci výstavby. Základem kvalitního technologického postupu je válcovaná a následně laminovaná fólie.

 

Hydroizilace šikmé střechy jedině od Hizolu

Hydroizolace šikmé střechy od společnosti Hizol se dá aplikovat jak na novostavby, tak i domy v probíhající rekonstrukci. Vše je o individuální domluvě. Společnost přistupuje ke každému zákazníkovi zvlášť s originálním návrhem.

 

Při hydroizolaci se využívá fólie značky Alkorplan, které jsou přizpůsobivé jakémukoliv řešení. Mohou se tak provádět jak na rovné terasy, tak i pro šikmé střechy. Nebojte se oslovit společnost Hizol a nechte si udělat předběžný plán prací.

 

Pokud vás zajímají i další informace o hydroizolaci šikmých střech, navštivte internetové stránky na adrese http://www.hizol.cz/.