Nepřišel čas na novou obývací stěnu za akční cenu?

V jaké místnosti našeho domova trávíte každým dnem nejvíce času? Zda touto místností není obývák, pak patříte mezi malé procento lidí. Většina z nás se totiž nejčastěji zdržuje v obývacím pokoji. Rázem je tedy jasné, jaký pokoj je tím nejokoukanějším z celého našeho domova? Některé obývací pokoje a konkrétně obývací stěny přímo zoufale volají po změně! Zaposlouchejte se… Nekvílí to i ten Váš obývák? Pokud ano, řekněte rezolutní ano novému obývacímu pokoji – s Ano nábytkem se Vaše „ano” bude říkat o to snadněji.

Nejokoukanějším místem je obývací stěna s telkou
Ať už sedíme v našem oblíbeném křesle či v gauči, náš pohled zpravidla směřuje na televizi a obývací stěnu. Zákonitě to tak musí být tou nejokoukanější částí našeho obývacího pokoje. Co s tím? Je to snadné – sáhnout po nové! Nebo pokud teprve zařizujete, toto je možná ještě lepší šance pro Vás, jelikož výdaje na zařízení bytu jsou obrovské. Rozhodně proto nepřehlédněte obývací stěnu SOUL, kterou můžete mít momentálně v akci za skvělých 5690 Kč!

obývací stěna

Akční obývací stěna SOUL
Atraktivní obývací stěnu SOUL si můžete prohlédnout v atraktivním dekoru Dub Sonoma/Dub Denver – Q24. A pokud je Vaše obývák opravdu veliký, pak jistě oceníte, že se nejedná o žádného drobečka – stěna se pyšní rozměry 243,5 x 184 x 41,3 cm. Pohled na ni si můžete užít díky přiloženým fotografiím. Jedná se o časově omezenou akci, a tak rozhodně nebude trvat věčně.

Více informací o obývacích stěnách v akci naleznete na www.ano-nabytek.cz.