Hledáte kompletní multiroom audio ozvučení doslova v jedné krabici?

Pak máme pro vás skvělý tip od naší oblíbené firmy Dexon.cz! Systém multiroom audio ozvučení Dexon MRS 1160 vás potěší hned 4 plnohodnotnými stereofonními zóny se 7 hudební kanály. A oproti konkurenci ve stejné cenové hladině nabízí navíc celou řadu vychytávek.

Za báječnou cenu tak získáte navíc spoustu možných zdrojů signálu –  DVD, AM/FM tuner, Mp3 z USB, Bluetooth přijímač a jako bonus hned tři externí vstupy pro opravdu ničím nerušené přehrávání či streamování hudby.

 

Proč je  ozvučení Dexon MRS 1160 tak jedinečné?

Multiroom systémy, které jsou běžně k dostání, svou koncepci postavily na několika zařízeních velmi složitě zapojených do jednoho systému umístěného ve velkém rozváděči. Ale Dexon MRS 1160 je docela jiný. Jeden jediný přístroj si totiž poradí úplně se vším.

  • přehrává hudbu na sedmi kanálech
  • řeší tuner, DVD, Mp3, Bluetooth
  • zesiluje, plánuje a budí 4 zóny

To vše je doprovázeno bohatým komfortem uživatelsky přívětivých nástěnných ovládačů a jednoduchou a přehlednou aplikací ve smartphonu. Dexon MRS 1160 v sobě obsahuje hned čtyři  vnitřní hudební zdroje, plnohodnotné vstupy pro tři externí hudební zdroje TV / SAT / AUX, kterým nezapomíná dodat ani podporu  IR ovládání. A nechybí tu ani jeden vstup pro prioritní externí zdroj.

 

Co všechno tohle šikovné ozvučení umí?

Abychom to shrnuli: architektura je tedy sedmi-kanálová. Zabudovaný zesilovač pak poskytuje uživatelům výkon 4x 2x 20 W ve vysoké kvalitě Hi-Fi. A chybět samozřejmě nesmí ani  kompletní podpora videa. Samotná centrála totiž obsahuje i video vstupy, přepínající se na daný video výstup, jež lze napojit na externí monitor. A do systému si navíc můžete naplánovat až  99 události v systému na každý den v týdnu. Nic víc už jednoduše není třeba. Více se dozvíte na Dexon.cz.