I bydlet se dá rychle, levně naprosto komfortně!

 

I v dnešní době si velké procento zájemců o vlastní bydlení v domě myslí, že se jedná o složitý a zdlouhavý proces. Je pravdou, že většina způsobů bydlení ve vlastním novém domě přináší opravdu mnoho práce a úskalí zejména v oblasti plánování a výstavby. Do plánování investujete množství času, do samotné realizace pak spoustu financí a jen v málo případech se rozpočet zastaví na předpokládané hranici, většinou bývá překročen. I pokud hledáte nové bydlení ve vlastním domku, můžete ho mít rychle a levně. Navíc si můžete užívat naprostého komfortu. O jaký způsob se jedná?

 

Modulární dřevostavby od EasyHomes

Pokud budete na trhu hledat levný druh bydlení, můžete se obrátit na společnost EasyHomes. Tato firma je výrobcem modulárních dřevostaveb na bázi mobilních domků. Velikostí se jedná o malé dřevostavby, které však dokonale splňují veškeré nároky na komfort rekreačního i trvalého bydlení. Jsou ideální pro mladé začínající páry i pro důchodce. A využití nemusí zůstat jen v soukromém sektoru, ale moduly mohou být využity i jako nehtová studia, kadeřnictví, provozovny autobazarů a mnoho dalších. Jedná se o levné dřevostavby, které s cenou začínají již na 350 000Kč. Levnější bydlení najdete jen velmi těžko.

 

Ryze česká kvalitní výroba

Společnost EasyHomes je českou firmou, která je ve své oblasti jedním z největších specialistů. Výroba všech druhů staveb probíhá ve vlastní hale. Hala se nachází v Třemošné u Plzně a od objednání trvá výroba 30-60dní. Po vyrobení budou dřevostavby přivezeny přímo na váš pozemek. V případě potřeby lze propojovat i více modulů dohromady a máte možnost podílet se i na jejich vnitřním uspořádání a vybavení. Tato zcela nová alternativa pro mobilní domy je zajišťována s kompletním servisem, tedy i jednáním se stavebními úřady, vyřízením hypotéky, pojištění a mnoha dalších služeb. To vše dokazuje vysokou kvalitu společnosti EasyHomes.

 

Detailní informace o firmě a nabízených dřevostavbách najdete na www.easyhomes.cz.