Modřanský háj – přináší krásné a luxusní bydlení pro každého!

Bydlet v klidném a zároveň moderním prostřední je snad snem každého člověka. Nyní se vám váš sen může lehce splnit. Pokud totiž toužíte po moderním bydlení v Praze, je právě pro vás projekt Modřanský háj přímo jako stvořený! Vybírat je opravdu z čeho!
Několik různých variant uspokojí i nejnáročnější

Nové byty Modřany nabízí opravdu široký výběr moderního bydlení. V  komplexu Modřanský háj lze vybírat bydlení v rámci bytových domů, dvojvil, vila domů nebo i terasových domů. V nabídce jsou moderně a prakticky řešené byty o velikostech 1+kk až po opravdu luxusní byty o velikosti 5+kk. Některé byty mají k dispozici i prostornou terasu nebo předzahrádku. K bytům jsou k dispozici i podzemní garáže. Bydlení v lokalitě Modřanský háj jistě uspokojí všechny – hodí se pro mladé aktivní páry, pro rodiny s dětmi ale i pro seniory. Bytové komplexy navíc obklopuje příroda a zeleň s řadou odpočinkových zón, které přímo vybízí k relaxaci nebo i ke sportování.

         

Připravena je řada dalších příjemností

Nové byty Praha 12 jsou navíc propojeny celou řadou cestiček a nachází se zde i malá náměstíčka s kavárnami nebo i menšími obchůdky. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost. Najdete zde například i vybavená dětská hřiště. Bydlení v této moderní lokalitě rozhodně stojí za pozornost. Ale pozor – nevyplatí se na nic čekat. Pokud tedy chcete bydlet spokojeně a v moderním stylu, začněte jednat!

Kompletní nabídku najdete na www.novebytymodrany.cz