I na venkovní posezení můžete využít kvalitní hydroizolaci

 

Léto je už v plném proudu a vy se ještě stále neodhodlali k výstavbě posezení na zahradě? Nyní je opravdu nejvyšší čas ke stavbě pergoly, altánu nebo terasy u domu. Hlavně se vyvarujte různých chyb a nezapomínejte na důležité součásti těchto staveb. Mnoho majitelů rodinných domů zapomíná na kvalitní hydroizolaci na terasách, pergolách i altánech.

 

Kvalitní hydroizolace výrazně prodlouží životnost
Hydroizolace teras, altánů i pergol je stejně důležitá, jako hydroizolace na domě. Jedná se totiž o stavby, které jsou po celý rok vystaveny působení vnějších vlivů a jsou tak velmi náchylné k rychlému stárnutí materiálů. V oblasti teras je hydroizolace ještě důležitější, protože terasy jsou součástí domů a pod nimi může být také sklep. Kvalitní hydroizolační folie dokáží terasy i ostatní venkovní prostory kvalitně ochránit před prostupem vody po dlouhou řadu let. Zejména, pokud se jedná o hydroizolační folie ALKORPLAN, které u nás využívá společnost Hizol s.r.o.

 

hydroizolace terasy

 

Zkušenosti v tomto oboru má Hizol s.r.o. opravdu veliké
Na hydroizolace pomocí hydroizolační folie ALKORPLAN se společnost Hizol s.r.o. soustředí od roku 1996. Na hydroizolace teras ihned od roku následujícího, tedy 1997. Za takto dlouhou dobu zjistila, že v tomto oboru musí být největší důraz kladen především na vysokou kvalitu materiálů a skvěle odvedenou práci. Folie, se kterými společnost Hizol pracuje splňují přísná kritéria platných technických norem na stavební výrobky. Folie jsou voděodolné a dokáží také řadu let skvěle odolávat i UV záření.

 

Kompletní informace naleznete na www.hizol.cz