BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o už se nesoustředí pouze na výrobky z plastu

Ještě donedávna byla společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o v naší republice známá pouze jako kvalitní výrobce plastových oken a dveří. Protože společnost chce nabízet opravdu komplexní sortiment produktů i služeb, rozšiřuje svou výrobu také o hliníková okna a dveře.

 

Proč právě hliník?
Hliník je považován za jeden z nejvhodnějších materiálů pro výrobu oken a dveří. Hliníková okna a dveře jsou na našem trhu stále vyhledávanější. Protože se zvyšuje poptávka především po vysoce kvalitních hliníkových oknech a dveřích, rozhodla se společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o tyto nabídku svým zákazníkům také poskytnout. Stejně jako v oblasti plastových oken a dveří, je i v případě hliníkových oken a dveří soustředěna velká pozornost především na vysokou kvalitu jednotlivých výrobků. I hliníková okna a dveře můžete vybírat s kompletním servisem od zaměření až po finální montáž a začištění.

 

hliníkové oknohliníkové okno

 

Variabilita je téměř neomezená
Na rozdíl od plastu, je kreativita v případě hliníkových oken a dveří téměř neomezená. Můžete vybírat hliníkové dveře a okna různých tvarů i velikostí. Hliník je totiž velmi variabilní a přizpůsobivý materiál. V kombinaci s pečlivou výrobou dostanou budovy opravdu kvalitní a odolný prvek. Z hliníku se mohou také vyrábět protipožární dveře a okna s vysokou protipožární odolností. To všem vám společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o také nabízí. Stačí se přesvědčit.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.hlinikoveokno.cz