I starší rodinné domy mohou snížit své výdaje za vytápění

 

Zima je pro každého vlastníka staršího rodinného domu několikaměsíční zvýšenou investicí. Výdaje za vytápění v zimním období se v mnoha domácnostech vyšplhají až na několik tisíc korun v jediné sezoně. Každý z nás by chtěl náklady na vytápění minimalizovat. Rozhodně by se náklady neměly snižovat menším tepelným komfortem v interiéru. Ideálním řešením je zateplit domácnost, aby nashromážděné teplo nemohlo unikat. Jenže většina druhů zateplení znamená také velkou jednorázovou investici. Který druh zateplení je tedy ideální?

 

Ideální parametry zateplení? Minimální náklady a maximální účinnost

Každý z nás by chtěl do zateplení investovat minimální náklady a přitom dosáhnout maximálních úspor. Bohužel zateplení fasády znamená statisícovou investici. Výměna oken znamená investici několika desítek tisíc korun. Ovšem tím ale možnosti nekončí. Ještě je možné zateplení stropů a půdních prostor pomocí foukané minerální izolace. V porovnání se zateplením fasády může být až 10x levnější a je dokonce levnější, než výměna oken v celém domě. A její účinky vás rozhodně nezklamou.

 

Když vyberete správný materiál, mohou úspory činit až 30% současných nákladů

Už samotný výběr druhu izolace půdních prostor a stropů může ovlivnit snížení nákladů na vytápění domácnosti v zimě téměř o třetinu. Tedy každoročně o tisíce korun. Když vezmeme v úvahu nízké pořizovací náklady tohoto druhu zateplení, může být tato investice navrácena již za 4 roky. Mezi takovéto druhy izolací se řadí především foukaná izolace MAGMARELAX®. Návratnost investice je samozřejmě v úsporách za vytápění.

 

Již za 3 hodiny může být zatepleno

Zateplení fasády je hotové v průměru za 3 týdny. Výměna oken trvá přibližně 3 dny. Zateplení pomocí foukané izolace MAGMARELAX® může být provedeno za pouhé 3 hodiny. Specialistou na aplikace této izolace je na našem trhu společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Tato společnost je největším dodavatelem izolace MAGMARELAX® na našem trhu. Pro váš projekt vždy najde nejlepší řešení s minimálními náklady a maximálními úsporami.

 

Více informací o využití foukané izolace MAGMARELAX® najdete na www.magmarelax.cz.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *