Různá okna si zaslouží různé druhy stínění

 

Stínící technika pro interiéry nabízí dnes velmi širokou škálu produktů. Základně se dělí na 2 druhy. Interiérové stínění a exteriérové stínění. Lepších výsledků v oblasti zastínění interiéru i v oblasti tepelné izolace dosahují exteriérové druhy stínění, ale ani interiérové za nimi nezaostávají. Každá oblast nabízí několik typů stínění domácnosti. Nedá se ovšem říci, že by jeden typ byl nejvhodnější pro všechny druhy oken. Jak je správně rozlišovat?

 

Vybírejte u profesionálů, kteří vám nabídnou kompletní sortiment

Stínící technika je velmi složitým oborem, ačkoli to na první pohled nevypadá. Jedním z největších specialistů v tomto oboru na našem trhu je společnost Bohemiaflex CS, s.r.o. Tato firma je výrobcem stínící techniky nejvyšší kvality. Jedná se o stabilní společnost s celorepublikovou působností a s tradicí, která sahá až do roku 1920 a stále navazuje na působení původní společnosti. Pro oblasti interiérového stínění i exteriérového stínění nabízí kompletní sortiment prvků do všech druhů oken.

 

 

Jaké druhy stínění si zaslouží jednotlivá okna?

Nejrozšířenějším druhem oken jsou obdélníková nebo čtvercová okna. V těch mohou být využity interiérové žaluzie, exteriérové žaluzie, interiérové a exteriérové screenové rolety, Screen Zip, v rodinném domě pak i předokenní rolovací roleta. Pro úzká a vysoká okna naopak vypadají velmi stylově plisé, interiérové rolety nebo žaluzie. Pro soustavy více oken vedle sebe můžete skvěle zakomponovat japonskou stěnu do interiéru. Do exteriéru spíše screenovou roletu. Střešní okna mohou využít interiérovou nebo exteriérovou roletu, nejlépe z materiálu screen nebo Soltin. To vše najdete v nabídce společnosti Bohemiaflex CS, s.r.o. a ještě mnohem více. Součástí služeb je také odborné poradenství v oblasti stínění od vyškolených profesionálů.

 

Více informací najdete na webu www.bohemiaflex-cs.cz.