Rustikální kuchyně je to pravé pro dřevostavby!

 

Vybíráte novou kuchyň a chcete to nejlepší? Například rustikální kuchyně nabízí mnohem víc, než můžete očekávat. Rustikální kuchyně a vše o nich právě zde!

Zařizujete si novou chatu, chalupu, nebo roubenku? Plánujete i vybavení se vším všudy? Hodláte pořídit stylovou kuchyň, která by do interiéru dokonale zapadla, a nevíte si rady? Pak dovolte, abychom Vám představili moderní rustikální kuchyně!

Moderní pojetí

Jedná se o moderně provedené kuchyně z kvalitních, odolných materiálů s dlouholetou životností, které dokonale splňují veškeré požadavky náročných zákazníků. Díky variabilní možnosti materiálního i barevného zpracování, můžete snadno získat jakoukoliv kuchyň, která si zachová noblesní nádech a komfort pro vaření. Vybírat můžete čistě celodřevěné kuchyně, ale stejně tak je můžete i doplnit o klasické prosklené kredence, či vitríny nebo jiné designové prvky.

Noblesa a luxus

Rustikální kuchyně mají přirozeně velmi luxusní vzhled. Je to způsobeno přírodním, romantickým nádechem, který si nese dezén dřeva. Dále rustikální kuchyně Praha vynikají svým osobitým a bohatým zdobením, které dodává vzhledu celé kuchyně další rozměr. Pokud pak navíc zvolíte kombinaci s prosklenými vitrínkami, nebo klasickými kredenci, výsledný efekt je zaručen. Zakomponovat se sem mohou samozřejmě veškeré moderní spotřebiče, jak klasické, tak vestavěné.

Služby od A do Z

Pokud hledáte vhodné řešení kuchyně pro svou dřevostavbu, je ideální se obrátit na profesionální odborníky, kteří svému řemeslu skutečně rozumí. Zavedené kuchyňské studio Kuchyně Pavlík se návrhy a realizacemi kuchyní zabývá již dlouhou řadu let, proto může nabídnout své zkušenosti i Vám. Zpracují celkové zaměření, 3D návrh kuchyně zdarma, poradí s rozvržením, doporučí vhodné materiály, zkonzultují barvu, vyrobí, přivezou, namontují. Zkrátka, poskytnou Vám veškerý dostupný servis, který od profesionálů tohoto druhu můžete očekávat. Proto neváhejte a dopřejte si moderní kuchyni v krásném rustikálním hávu.