Jak je možné vyřešit zápach z jímky, septiku nebo třeba z ČOV?

Mít jímku, septik  nebo domovní čističku odpadních vod je sice výhoda, ovšem i ta může mít své stinné stránky. Mezi ty patří právě nepříjemný zápach, který se může z těchto zařízení linout. Odstranit tento zápach již není nesplnitelné. Poradíme vám, jak na to.

 

Použití speciálních přípravků pomůže
bio golemJestliže se chcete nepříjemného zápachu z jímky zbavit, můžete a to velmi efektivně. Stačí vlastně, když vsadíte na správné pomocníky – tedy na přípravky, které jsou k odstraňování zápachu určené. Mezi nejúčinnější patří přípravek Bio Golem S, který na trh přináší společnost Druchema.

 

S unikátní směsí baterií
Přípravek Bio Golem S je výjimečný svým složením. Obsahuje totiž směs vybraných a speciálně vypěstovaných kmenů bakterií, které rozkládají organické látky. V momentě, kdy se baterie setkají se znečištěnou vodou, začnou působit a to tak, že začnou rozkládat jiné bílkoviny, škrob, uhlovodany, živočišné a rostlinné tuky, papír a další odpadní materiály. Tím baterie rychle odstraní nejen nečistoty, ale právě i nepříjemný zápach. Bio Golem S navíc snižuje hromadění pevných nežádoucích organických látek, kalů a tvorbu pěny.

 

Jednoduše a rychle
Přípravek Bio Golem S není nutné používat často, stačí jednou za měsíc. Jediné, na co si musíte dávat pozor je, že společně s přípravkem Bio Golem S nesmíte používat žádné jiné přípravky, které obsahují chlor, louh či bělící přípravky – ty by totiž mohly baterie obsažené v přípravku Bio Golem S zabít.

 

Více informací a další účinné přípravky pro zahradu i dům najdete na www.druchema.cz