Vliesové tapety Open Air – dodají interiéru svěžest a moderní vzhled

Moderní tapety na zeď jsou jednoduchým a málo nákladným způsobem, jak rychle změnit tvář vašeho interiéru. Pomocí tapet lze vytvořit moderní vzhled vašich pokojů během chvíle. Inspirujte se svěžími vzory – jsou zde tapety Open Air. Charakteristickým rysem tapet Open Air je nevtíravá lehkost, jednoduché tvary, kombinace popínavých květů a pruhů, které dovolí rozkvést nejedné stěně. 

impol

Foto: impol-tapety.cz | IMPOL TRADE s.r.o.

Popis: Zajímavou variantou je horizontální nalepení tapety Open Air s pruhy

impolimpol

impolimpol

Květiny i klasická jednobarevnost

V kolekci Open Air najdete například jednobarevné tapety – k dispozici jsou barvy žlutá, oranžová, světle hnědá, šedá, světle zelená nebo i bílá. Všechny se hodí do místností, kde chcete mít příjemné světlo a prostředí jako jsou ložnice, pracovny, dětské pokojíčky nebo i obývací pokoje. Tapety Open Air jsou ale k dostání v provedení s černými, fialovými, hnědými, zelenými, žlutými nebo oranžovými květy. Tyto se hodí nevíce do dámských pokojů nebo do pokojíčků mladých slečen. Kouzlit s nimi ale můžete i v obývacím pokoji, kuchyni nebo ložnici.

impolimpol

impolimpol

Foto: impol-tapety.cz | IMPOL TRADE s.r.o.

Popis: Každou tapetu s květinovým motivem doplňuje tapeta s pruhy ve stejném odstínu. Související tapety vám nabídne na e-shopu třetí sloupec se souvisejícím zbožím.

Moderní pruhy a optické hrátky

Dalším motivem kolekce Open Air jsou pruhy. Moderní tapety na zeď s pruhy jsou k dostání v podobných barvách jako například tapety s květinami. Výhodou pruhů je jejich designová atraktivita. Tyto tapety totiž dokáží prostor zajímavě změnit a opticky ho zvětšit. Stačí, když se před jejich nalepením trochu zamyslíte…

impolimpol

impolimpol

Světlé tóny hrají prim

Tapety z kolekce Open Air jsou inspirovány svěžestí, kterou symbolizují světlé tóny a jemné motivy. Navíc se jedná o vliesové tapety, které mají hned několik předností. Mezi nevýraznější z nich patří snadná aplikace a manipulace. Tapety se totiž lepí přímo na zeď, takže je nalepíte téměř okamžitě a bez většího úklidu. Díky speciálnímu materiálu jsou tapety také poddajné, stálobarevné, omyvatelné a velmi pevné, takže odolávají i větší námaze.

impol

Foto: impol-tapety.cz | IMPOL TRADE s.r.o.

Popis: Kombinace světle žlutých popínavých květů a pruhů skvěle doplní také tmavější interiér a celý jej prosvětlí. 

impolimpol

 Změňte své bydlení snadno a s minimem nákladů. Kolekci tapet Open Air najdete na e-shopu  dodavatele tapet P+S International: www.impol-tapety.cz. Na této adrese naleznete také další nové kolekce za akční ceny. Mimo vliesové, papírové, vinylové tapety můžete vybírat z více než dvou desítek kolekcí, samolepicí tapety Friedola a d-c-fix, samolepky na stěnu, fototapety, koupelnové předložky. Při nákupu nad 1500,- Kč vás jistě potěší poštovné zdarma a rovněž příznivé e-shopové ceny tapet.

 www.impol-tapety.cz