Zvládněte rekonstrukci střechy snadno a rychle!

Vybrat správnou střešní krytinu není vždy snadné, jelikož na trhu existuje nepřeberné množství střešních krytin různé kvality, ale také různé cenové náročnosti. Sáhnout po té nejlevnější nebo první objevené střešní krytině se nemusí vůbec vyplatit. Pokud se navíc nechystáte investovat do výměny krovu, tak potřebujete střešní krytinu, která nezatíží stávající krov. Jistě tak oceníte náš žhavý tip.

 

Ideální řešení pro každou rekonstrukci

Vhodným řešením pro rekonstrukci je jednoznačně lehká plechová střešní krytina, která se právem řadí mezi ideální řešení každé rekonstrukce a zároveň je módním trendem současnosti. Pro své vlastnosti se stala velice oblíbenou a hojně využívanou střešní krytinou. Tuto střešní krytinu lze využít pro veškerou občanskou i komerční výstavbu, včetně novostaveb i rekonstrukcí rodinných domů, objektů k podnikání, ale i pro jakékoliv užitkové a rekreační stavby.

Ve výrobě lehké střešní krytiny je jedničkou na trhu společnost EVERTILE, která se specializuje na tento typ střešní krytiny. V její nabídce naleznete hliníkové střešní tašky, ale také lehkou ocelovou střešní krytinu vyrobenou z velmi kvalitní oceli.

 

Výhody maloformátových střešních krytin

Tato společnost nejen lehké střešní krytiny, ale navíc jsou všechny maloformátové. Oplývají tak řadou výhod, které ocení nejen majitel domu, ale i samotný pokrývač. Maloformátová plechová střešní krytina nabízí nejen nízkou hmotnost a cenovou dostupnost, ale i rychlou a jednoduchou montáž. Výhodou této střešní krytiny je navíc vysoká životnost a kvalitní designové provedení, které se stane ozdobou každé budovy. A díky povrchové úpravě je k nerozeznání od klasických pálených tašek a tlumí hluk.

 

Střešní krytiny po celém světě

Kvalitní plechové střešní tašky od společnosti EVERTILE se nachází v několika desítkách zemí, a to na čtyřech kontinentech. Vsaďte i vy na střešní krytinu od této společnosti, která je vhodná na jakýkoliv typ budovy. EVERTILE je tady pro vás.