Jak efektivně zabezpečit dům nebo firmu?

 

Návštěva zloděje není nic, co bychom chtěli. Pravdou je, že počet krádeží neustále roste. Důvod? Zloději totiž nemusí vyvinout příliš námahy, aby se do objektu dostali. Platí také, že pokud zloděj uvidí zabezpečovací zařízení, od jeho úmyslu ho to pravděpodobně odradí. Proč se tedy nebráníte i vy? Poradíme vám, jaké systémy je možné využít…

 

poplachPoplachové systémy

Jestliže chcete svůj majetek chránit, neměl by vám rozhodně chybět kvalitní poplachový systém. Poplachový systém je jistotou, že v případě neoprávněného vniku cizí osoby do objektu budete ihned upozorněni. Poplachové systémy začnou vysílat zvukový i vizuální signál. Informováni budete také vy a současně i policie či hlídací agentura. Zloděj tak nebude mít šanci. Poplachové systémy také umí upozornit na požár, únik plynu a slouží i k přivolání pomoci v tísni.

 

kameraKamerové systémy

Mezi efektivní způsoby ochrany patří také kamerové systémy. Systém je vhodný k zvýšení bezpečnosti a také k získání přehledu o tom, jaké osoby se v okolí vaší nemovitosti pohybují. Výhodou moderních kamerových systémů je, že je možné je kontrolovat i přes vzdálený přístup. Je možné se napojit přes počítač, tablet i přes mobilní telefon. Vhodným doplňkem se protipožární systém.

 

Kontrola vstupu

Dalším efektivním pomocníkem pro vaši kontrolu a bezpečnost je speciální kontrola vstupu. Jedná se o speciální identifikační médium jako jsou například číselné kódy, klíčenky, otisk prstu nebo karty. Tento systém nabízí maximální kontrolu o tom, kdo do budovy vstupuje a kdo se v ní pohybuje. Díky el. zámkům navíc budete mít jistotu, že bude vždy zamčeno.

 

Chraňte sebe a svůj majetek. Více informací  najdete na www.zabezpecovacka.cz