Jak postavit jednoduše dům?

Zdící prvky LIVETHERM jsou moderní tvárnice určené pro výstavbu rodinných domů i ostatních objektů. Jedná se o nejnovější stavební systém s vynikajícími vlastnostmi nejen v oblasti jednoduché výstavby, ale i v mnoha dalších směrech.

 

 

 

Není potřeba dodatečně zateplovat
tvarovkaDnešní trend ve výstavbě domů je nejvíce zaměřen na tepelně-izolačí vlastnosti zdiva. Při vývoji zdiva LIVETHERM byl na vylepšení těchto vlastností kladen velký důraz. Proto vznikl spojením liaporbetonu s polystyrénovou vložkou dokonalý sendvičový blok. Tato tvárnice je na rozdíl od ostatních zdících materiálů podstatně lehčí, je dobře opracovatelná a výrazně překračuje požadované hodnoty tepelného odporu určené pro běžnou bytovou výstavbu. Výsledkem je vytvoření tvárnic sloužících zároveň jako zateplovací prvky a díky tomu není nutná žádná další vrstva tepelné izolace.

Pevný materiál je základem kvalitní stavby
Tvarovky LIVETHERM nejsou pouze kvalitním tepelným izolantem. Díky jejich technologii výroby vzniká čistě přírodní výrobek s maximální tvrdostí a odolností. Systé mLIVETHERM je vyroben ze směsi pálených a nepálených materiálů, cementu a vody. Vyrobené dílce jsou připraveny pro tzv. tenkovrstvé lepení, při kterém je za potřebí minimální množství malty a ostatních spojovacích materiálů, které ušetří vaše výdaje. Dílce jsou vždy vyrobeny s maximální přesností. V nabídce zdících prvků LIVETHERM naleznete všechny druhy tvárnic potřebných pro vaši výstavbu.

Více informací o moderním zdivu LIVETHERM se dozvíte na www.livetherm.cz.