Pořiďte si jímku od profesionálů

Potřebujete pro svůj dům, chatu nebo jiný objekt zajistit kvalitní jímku? Nevíte ale, kde najít velký výběr kvalitních jímek na jednom místě? Řešení je jednoduché. Společnost Ekoplast s.r.o. jistě uspokojí vaše nároky na plastovou jímku.
  

 

 

 

 

Jímky Ekoplast jsou zárukou kvality
jímkaSpolečnost Ekoplast se zabývá výrobou plastových jímek již dlouhá léta a stále zdokonaluje výrobní postupy. Soustředí se především na kvalitu materiálu a provedení práce. Plastové jímky Ekoplast se vyznačují pevnou konstrukcí kobntejnerů z kvalitního polypropylenu. Jedná se o materiál s dlouhou životností, který je 100% voděodolný. Manipulace s plastovými jímkami je, díky jejich váze snadná, bez velkých nároků na stavební připravenost. Výrobek je odolný proti agresivním látkám a při jeho osazení není nutné žádné betonování.

Velký výběr na jednom místě
Jímky společnosti Ekoplast využije opravdu každý a v každém prostředí. Společnost se nesoustředí pouze na výrobu jednoho druhu. Do sortimentu společnosti patří jímky podzemní, pojezdové i čerpací. Podzemní jímky jsou asi nejrozšířenějším druhem jímek, které stačí zapustit na určené podbetonované místo a obsypat štěrkopískem a při naplnění odsát. Pojezdové jímky jsou vyrobeny z trubkového materiálu a při osazení stačí pouze zasypat zeminou. Čerpací jímka je vybavena čerpadlem s plovákem, volitelně také vodícím zařízením, trubkovými rozvody, zpětnou klapkou a ventilem.

Více informací a kompletní nabídku plastových jímek naleznete na www.ekoplast.cz.