Novostavba anebo rekonstrukce – spolehněte se na Figarostav, s.r.o.

Pokud se jedná o realizaci novostavby nebo rekonstrukci té stávající, tak již po 10 let se můžete plně spolehnout na společnost Figarostav s.r.o. Stavební firma Figarostav se však nespecializuje výhradně na rodinné domy, nýbrž i na stavby pro průmyslové využití a stavby občanské vybavenosti. Zhotovení projektů a fotodokumentace je samozřejmostí. Dále se na společnost Figarostav můžete spolehnout ve službách nákladní autodopravy a zemních prací.

Když novostavba, tak jedině certifikovaná
Rozhodneme-li se a vložíme realizace či rekonstrukci našeho obydlí do rukou stavební firmy, přejeme si, aby na danou oblast byla odborníkem, je to tak? A míra odbornosti se v dnešní době měří dosaženou certifikací. A Figarostav je držitele mimo jiné certifikátu ČNS EN ISO 9001: 2001 v oboru provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

stavební firma

Vysoce odborný partner pro stavbu
Samozřejmostí je mnoho absolvovaných školení – zejména BOZP a PO k zajištění maximální možné bezpečnosti. Mezi další odborná školení, které zaměstnanci společnosti absolvovali, patřilo například technologické školení na zateplovaní systémy a proškolení na systémové řešení zdění. Spolehlivá stavební firma ví, že není možné nechávat cokoli náhodě.

ew

Reference Figarostav
Nejpřesvědčivějším argumentem jsou bezesporu již realizované projekty. A ti, kteří je raději skrývají, rozhodně nepůsobí věrohodně. To však není případ Figarostav – prohlédněte si bohaté reference na rozmanité realizace. Více informací o stavební společnosti naleznete na

www.figarostav.cz.