Jak vybrat správné teplovodné čerpadlo do domácnosti?

 

Teplovodní čerpadla jsou v rodinných domech produktem, který slouží k nucenému oběhu teplé vody. Zajišťují tedy oběh vody ve všech teplovodních systémech v domácnosti. Zjednodušeně řečeno mají teplovodní čerpadla 2 základní úkoly. Zajistit maximální komfort a spolehlivost při oběhu teplé vody v domácnosti. Součastně ale musí minimalizovat náklady na vytápění a myslet i na ekonomický dopad. Taková čerpadla ovšem najdete pouze u stabilních výrobců, kteří jsou v oboru čerpadel specialisty.

 

Na našem trhu patří mezi specialisty Georgia s.r.o.

Společnost Georgia s.r.o. patří v oboru čerpací techniky k největším specialistům na našem území. Technologicky jsou čerpadla od této společnosti na nejvyšší možné úrovni. Georgia s.r.o. dodává a konstruuje čerpadla do rodinných domů i soukromých objektů. Zkušenosti v oboru jsou tedy maximální. V nabídce najdete čerpadla z české výroby té nejvyšší kvality. Rozsáhlý sortiment té nejvyšší kvality vždy dokáže nabídnout odpovídající čerpadla pro vaše účely.

 

Teplovodní čerpadla musí mít ten správný výkon

Podstatnou část sortimentu nabídky Georgia s.r.o. tvoří právě teplovodní čerpadla. Všechny teplovodní čerpadla v nabídce jsou monobloková, bezucpávková, s elektromotorem chlazeným čerpanou kapalinou. Splňují tedy i ty nejnáročnější požadavky na moderní teplovodní čerpadla. Velmi důležitý je při výběru čerpadla odpovídající výkon. Plný výkon čerpadla bude v provozu pouze několikrát do roka. Je tedy třeba, aby i v omezeném provozu byl zajištěn úsporný provoz čerpadla, který by nestál zbytečně mnoho peněz. Jestli si se správným výběrem nebudete vědět rady, můžete se obrátit na odborníky z Georgia s.r.o.. Odborné poradenství je totiž další součástí nabídky této společnosti. Hledání nejlepšího řešení individuálních případů je samozřejmostí.

 

Kompletní informace o teplovodních čerpadlech najdete na www.georgia.cz.