Dobrá metoda. Výškové mytí oken fasády zimní zahrady. Práce ve výškách Praha 9

Naši rodiče bydlí ve velkém rodinném domě a veškerou práci si vždy maminka zastávala sama. Teď, když je starší, jí jde úklid již trochu pomaleji, ale pořád jej zvládá. Jednou za čas jí přijedu pomoci, ale protože mám svoji rodinu a dvě malé děti, věnuji se hlavně jim.

Součástí rodinného domku je i prostorná zimní zahrada, která je maminčinou pýchou. Umývání oken již je trochu složitější, ale rozhodně je krásná a trochu té námahy za to stojí. A už jsme hlavně zjistili, že to nemusí být naše námaha. Oken na domě je dost, plus zimní zahrada, to už nějaký čas zabere, zejména pokud to chcete umýt vše najednou.

V rámci jarního úklidu jsme se rozhodli, že na pomoc přizveme úklidovou firmu. Okna umýt potřebovala a nám se do toho tentokrát opravdu nechtělo. Na internetu jsem našla odkaz a velmi kladné recenze na A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění fasád, mytí oken zimních zahrad, výškové práce Praha 9. Kontaktovala jsem je a domluvili jsme se na termínu čištění.

Zaujala mě zejména jejich metoda leštění oken a byla jsem velmi zvědavá na výsledek. Přivezli si sebou veškeré potřebné vybavení, včetně horolezecké techniky, na případné zajištění, ve výškách. Dům je dvoupatrový a hlavně zimní zahrada je hůře dostupná.

Pánové okna nejprve umyli, nechali je proschnout a poté je doleštili. Nepoužívali ovšem žádná chemická leštidla! Jako příznivec všeho bio a eko, a jako ochránce životního prostředí, jsem byla nadšená. Okna leštili pouze suchou bavlněnou plenou a výsledek byl ještě lepší, než kdyby nějakou chemii použili. Okna se krásně leskla a vydržela čistá velmi dlouhou dobu. Ať už se vám nechce umývat okna z jakéhokoliv důvodu pozvěte si A SERVIS nemusíte mít už s ničím starosti.

 

Kvalita a ochota, firma na čištění koberců a sedaček z Prahy 8

Mám raději koberce, ale manžel proti nim dost protestoval, protože říkal, že jsou hrozně nepraktické na údržbu. No, v tom jsme mu nemohla moc oponovat, měl pravdu. Ve většině místností jsme tedy měli parkety, ale do obývacího pokoje jsem si koberec prosadila. Myslela jsem si, že tam se nikdy nijak moc zašpinit nemůže. Ale netrvalo to dlouho a manžel mě přesvědčil o opaku.

 

 

Jednou omylem převrhl láhev whisky na zem, když si naléval do skleničky z našeho baru. No a ať jsem to drhla, jak jsem chtěla, nemohla jsem to vydrhnout. Manžel to zkoušel taky, ale pořád bez výsledku. Flek tam zůstal a s ním i vůně alkoholu, která mě osobně tedy pěkně zapáchala, protože whisky nenávidím. Bylo potřeba na to najmout nějakou úklidovou firmu, s čímž souhlasil i můj manžel.

Po hledání na internetu jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění sedaček, koberců Praha 8, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění, která nezanechává na kobercích po čištění fleky, protože jsme si přečetli i několik varování, že extrakční metodě je lepší se vyhnout hodně velkým obloukem.

Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, takže není nic, co bychom mohli této firmě vytknout. Jsou sice o něco dražší než jiné úklidové firmy, o kterých jsme se také dočetli, ale svou práci odvedli perfektně a bez nežádoucích fleků, které u hodně firem hrozily. A když k tomu přičtu jejich přívětivost a vystupování, nemám co řešit. Jakmile naše koberce budou opět potřebovat vyčistit, na nikoho jiného se obracet nebudeme. Čištění koberců Brno nám nabízí vše, co požadujeme.