Plastová okna nejsou všechna stejná

Stavíte nový rodinný dům a potřebujete kvalitní plastová okna? Chcete vyměnit dřevěná okna na starším domě za nová? Vždy byste se měli zaměřit především na kvalitu použitého materiálu. Každý výrobce využívá odlišný materiál i výrobní postupy. Není plast, jako plast. Některé druhy materiálu mají vyšší izolační i bezpečnostní účinky. Právě na tyto výrobky byste se měli zaměřit, pokud chcete být s okny dlouhodobě spokojeni.

 

Nedroplast nabízí vysokou kvalitu
plastová oknaSpolečnost Nedroplast s.r.o. se na našem trhu s plastovými okny řadí mezi absolutní špičku. Plastová okna od této společnosti mají vysokou izolační schopnost i odolnost. Jejich kvalita je dána především díky využití vysoce kvalitních materiálů při výrobě a moderních výrobních postupů. Při výrobě jsou kladeny na výrobky ty nejtvrdší nároky. Finální plastové okno od společnosti Nedroplast splňuje i ta nejpřísnější kritéria odborníků a architektů. Společnost je také zaregistrována v programu Zelená Úsporám.

 

Především profily dosahují vysoké kvality
Profily jsou společně se zasklením nejdůležitějšími součástmi každého plastového okna. Plastová okna a plastové dveře u Nedroplast s.r.o. jsou vyráběny ze systémů značky KÖMMERLING, se kterou je v dlouhodobém partnerství. Partnerstvím s firmou KÖMMERLING se mohou chlubit pouze vysoce kvalitní výrobci, mezi které se Nedroplast zajisté řadí. Své výrobky nechává pravidelně testovat u nezávislých zkušebních ústavů. Pokud hledáte plastová okna v Příbrami, nebo v jiné lokalitě, na kvalitu společnosti Nedroplast se můžete vždy spolehnout.

 

Kompletní informace najdete na www.nedroplast.cz