Jaké projekty nabízí v Praze ideální bydlení pro celé rodiny?

 

Na území našeho hlavního města je v současnosti možné najít hned několik desítek nových developerských projektů. O projekty se stará hned několik různých developerských společností a tak je zajištěna jejich různorodost. Každý projekt je také zacílen na jinou cílovou skupinu. Nyní si představíme ty projekty, které nabízí možnost komfortního bydlení pro celé rodiny.

 

Byty pro rodiny v projektu Alfarezidence

Nejprve si pro rodinné bydlení představíme bytový projekt na pražském území. Modelovým příkladem může být Alfarezidence, která se nachází v městské části Praha 3, Žižkov. Rodinné zázemí této lokality je maximální, což dokazují parky Židovské pece a Parukářka, kde je prostor pro relaxaci, sportovní vyžití i zábavu. Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností, což je zejména pro rodiny velice důležité.

 

Stále vyhledávanější jsou i půdní byty

Ještě nedávno byly půdní prostoru u bytových domů využívané jen zřídka. Situace se ale za pár posledních let zcela změnila a o půdní byty je stále větší zájem. Díky moderních architektonickým metodám a způsobům zařízení lze z půdních prostor vytvořit maximálně komfortní bydlení pro celé rodiny. Půdní byty jsou také symbolem prestiže a originality. Přemýšleli jste i nad tímto druhem bydlení. Nabídka se také neustále rozšiřuje.

 

Hledáte raději luxusní rodinné domy? Vyberte z projektu VILAPARK Jesenice

Jestli před bydlení v bytě raději vyhledáváte pohodlí, soukromí a komfort rodinných domů, může být pro vás ideálním projektem VILAPARK Jesenice. Tento projekt se sice nenachází přímo v Praze, ale v její okrajové části, v Jesenicích. Z této lokality je zajištěná skvělá dostupnost do centra města. Jedná se o elegantní rodinné domy v dispozicích 6+1, ve kterých se snoubí elegantní nábytek a vybavení společně s moderními spotřebiči. VILAPARK Jesenice dokáže splnit požadavky i zájemců o luxusní a nadstandardní bydlení.