Jaké parametry by měly splňovat zakrývací plachty?

Zakrývacích plachet na našem trhu najdeme opravdu velké množství. Mnohdy ale nabídku tvoří výrobky z Číny, Polska a jiných rozvojových zemí, které se po čase využívání začnou rozpadat mezi prsty. To od zakrývacích plachet rozhodně neočekáváme. Zakrývací plachty by měly mít velkou odolnost v oblasti pevnosti, odolnosti proti protržení, proti působení vnějších vlivů a měly by zajistit dlouhověkost. Pro takové plachty nemusíme ani chodit daleko, stačí se podívat do nabídky českého výrobce tohoto sortimentu, společnosti Plachty Štěpáník.

 

 

Plachty Štěpáník – specializovaný výrobce a distributor zakrývacích plachet

Společnost Plachty Štěpáník se na zakrývací plachty, jejich výrobu a distribuci specializuje již od roku 1995, kdy byla založena. Na rozdíl od mnoha zahraničních a vlastně i tuzemských výrobců se rozhodla jít cestou kvality a spolehlivosti svých výrobků a od této cesty se nevzdaluje ani dnes, kdy spousta výrobců své zakrývací plachty vyrábí se stále nižší kvalitou, jen aby dosáhli vyšších zisků. Zejména v oblasti zakrývacích plachet je kvalita velmi potřebná a společnost Plachty Štěpáník si to uvědomuje.

 

Vydrží rozsah 135 ˚ C

Zakrývací plachty společnosti Plachty Štěpáník vynikají svou odolností a tudíž i možností širokého využití v jakémkoliv počasí. Jedná se o kvalitně tkané polyethylenové plachty, které můžete vybírat v různých velikostech, tvarových provedeních i s různými barvami. Jednu věc mají ale všechny zakrývací plachty společnou, a tou je jejich kvalita. Odolnost proti pronikání vlhkosti a vlivům slunečního záření je pro Plachty Štěpáník standardem, ačkoli u některých jiných výrobců to neplatí. Díky kvalitním materiálům jsou plachty schopny odolat i kyselinám a alkáliím. Jsou schopné na 100% plnit své funkce v rozmezí teplot od -50˚ C do 85˚ C. Rozsah je tedy neuvěřitelných 135˚ C. V nabídce nenajdete pouze plachty, ale také stínící sítě na plot nebo reflexní vesty.

 

Kompletní nabídku plachet a ostatních produktů najdete na www.peplachty.cz.