Konečně: voňavá chata!

Patříte k těm lidem, kteří se těší každý víkend na chatičku k lesu nebo rybníku. Ale sotva otevřete dveře, zavalí vás zápach plísně? Jak se toho zbavit? Možnosti máte dvě: zbavte se samotné chaty. Anebo buďte moudřejší a příště si v chatě nainstalujte Ceresit STOP VLHKOSTI. Na chataření jsme my Češi přeborníci. Registrovaných je u nás totiž na 400 000 rekreačních objektů! Před námi jsou co do počtu chat a chalup na jednoho obyvatele už jen ve Skandinávii, jinak hrajeme evropský prim. A každý rok se všichni trápíme s tím samým: jak to proboha udělat, abychom si o víkendech a prázdninách mohli dopřát ten samý komfort příjemného bydlení bez plísní a vlhkých stěn, jaký máme doma? Ruku na srdce – jak často asi máte čas dojet na chalupu vyvětrat, aby mohla „dýchat“?

A teď je léto a vy chcete odpočívat. Opalovat se na terase nebo zahradě, zajít na houby, ryby, grilovat… ne řešit, že najednou kašlete a rozjela se třeba alergie jen proto, že se vám vedle postele po zdi plazí lehce plesnivý flek. Možná ho dostanete dolů, ale sotva se za sezonou zavřou dveře, je zpátky! Pokud máte sousedy, kterým věříte a půjčíte jim klíče, super. Ale jinak? Chce to lepší řešení než otevřená okna, která sice dovnitř pustí vzduch, nicméně mohou lákat také zloděje, trempy na přespání při letních toulkách i zvířata hledající něco k snědku. Jednoduchý a funkční nápad Pokud vás ještě nic nenapadlo, tak Ceresit ano. Přesně pro chataře a chalupáře totiž vymyslel Ceresit STOP VLHKOSTI. Nabízí spoustu zajímavých produktů, ale hvězdou mezi nimi je Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°. Tento pohlcovač, designem připomínající malý větrák, vám může účinně pomoct z každé vlhkem zavánějící lapálie. Do přístroje, který nepotřebuje žádné napájení, jen vložíte tabletu, a máte vystaráno. Právě tableta absorbuje nadbytečné vlhko a na základě vstřebané vody se postupně rozpouští. V místnosti do 20 m² vám jedna tableta vydrží až tři měsíce (podle koncentrace vlhkosti) – tedy téměř celou chalupářskou sezonu. A jednou za čtvrt roku už ji pak zvládnete přijet vyměnit. Přístroj má přitom příjemný design, vybírat můžete z černé a bílé varianty, tedy ladit i podle interiéru. A když na to přijde, ani ho vlastně nemusíte mít na očích, jen včas překontrolujte, zda není třeba vylít nádržku s nastřádanou vodou a doplnit novou tabletu.

Voňavý nadstandard Aby bylo všechno dokonalé, odstraňuje Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° nejen samotné vlhko, ale také zápach, který jej obvykle provází. Takové to těžké, zatuchlé, velmi specifické „aroma“, jež hned hlásí, že je v chatě problém. Tablety Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° tento zápach absorbují až ze 70 %. A co víc: vybrat si můžete i naprostou novinku a použít

pohlcovač vlhkosti i místo aromaterapie. K dostání jsou totiž tablety z řady AROMATHERAPY, s vůní LEVANDULE a také s vůní SÍLA OVOCE. Fungují stejně jako klasické tablety, již za chvíli uvidíte v pohlcovači vlhkosti první „nachytané“ kapky vody. Ale tyto tablety navíc při svém rozpouštění uvolňují ještě voňavé složky, takže až příště otevřete po dlouhé době dveře své chalupy, do nosu už vás nepraští plíseň, ale svěží vůně podle vašeho výběru. A na chatě vám tak bude letos opravdu božsky!

www.stop-vlhkosti.cz