Kde není výtah, vytáhne se stylové schodiště!

Dostat se z místa A do bodu B bylo základem fůry matematických úloh na základní škole. Žádná z nich však nevzpomenula na situaci, kdy body ležely v různých poschodích. Tak na to museli pomyslet ve společnosti Equipe a sestrojit pestrou škálu praktických schodišť, díky kterým je radost přelézat z patra do patra.

 
  

Vysoce dominantní schodiště
Že schodiště již dávno není jen nutnost vícepodlažních domů a bytů, nýbrž vysoce stylový doplněk a dominanta celé domácnosti. Díky umu designéra za pomoci velice kvalitního masivního dřeva (bukového, dubového,…) v kombinaci se stylovými kovovými i skleněnými doplňky se ale není čemu divit. Jaké schodiště je Vaším favoritem – fotogalerii schodišť Vám pomůže s rozhodnutím, zda to bude celodřevěné schodiště, schodiště kombinované nebo točité. Každé má ty své výhody, jistě je sami nejlépe doceníte.

schodiště

Jak schodiště vybrat?
Základem pro výběr schodiště je zvolit, jaký druh schodiště je Vám nejvíc sympatický – zda točité, celodřevěné nebo kombinované schodiště. Než se pro něj však divoce nadchnete, raději pořádně promyslete, zda pro jeho realizaci máte dostatek prostoru. Pokud ne, ideální volbou pro Vás jistě bude schodiště točité. Máte-li však dostatek prostoru pro schodiště, můžete si nadiktovat libovolný tvar (klasický, L, U), materiál a může se jít na věc díky schodišti celodřevěnému nebo kombinovanému schodišti. Potřebujete-li venkovní schodiště, využijte speciální tvary a nápady mezi exteriérovými schodišti.

www.equipe.cz