Kotoučové čištění koberců je dražší, ale velmi účinné. Tepování Praha 1

 

Už roky se snažím mámu přesvědčit, že mít koberec v kuchyni je trochu nepraktické. Nicméně si to nechce nechat vymluvit, ani když je koberec všude samá špína a fleky od nejrůznějšího jídla a pití, které na něm skončilo, ať už při vaření nebo při večeři. Několikrát jsme se to snažily vyčistit, ale nečistoty a fleky z koberce prostě nechtěly dolů. Myslela jsem, že to už pro ni bude dost pádným důvodem, abychom si do kuchyně pořídily cokoli jiného, ale pořád nechtěla ustoupit.

 

Ale ten koberec tak nemohl zůstat, protože když k vám někdo přišel na návštěvu, bylo to už opravdu na ostudu. Sedla jsme proto jednou k internetu a hledala nějaké osvědčené metody, jak se fleků zbavit jednou pro vždy. Na užitečné babské rady jsem sice nenarazila, ale za to jsem našla skvělé recenze na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, kotoučovou rotací Praha 1. Prvně se mi do toho moc nechtělo, protože byla přece jenom dražší, ale pokaždé, když jsem se prošla po kuchyni, jsem si uvědomovala, že mi ty peníze za to stojí.

 

Zavolala jsem jim tedy a domluvila se s nimi na termínu. V dané odpoledne přišli dva zaměstnanci a pustili se do našeho šíleně špinavého koberce. Doufala jsem, že se to vyplatí a koberec už bude opravdu čistý. Ale výsledek jejich práce naprosto předčil moje očekávání, protože koberec nebyl jen čistý, on vypadal jako nový.

 

Všichni naši známí si mysleli, že jsme si koupili nový, ale kdepak, byl to ten samý, který máme i předsíni, jen po jejich strojovém čištění je koberec k nepoznání. Navíc použili speciální přípravky, po kterých jde nově vzniklá špína mnohem snáze dolů, takže je teď mnohem snazší ho udržovat v přijatelném stavu. Takže pokud poptáváte čištění koberců, za sebe doporučuji využít služby čištění koberců Brno od firmy A SERVIS.

 

 

Odstranění barvy, fleků, skvrn z dlažby. Tlakové strojní čištění podlah Praha 8

 

Na dlažbu, kterou máme položenou venku u krbu, se nám vylila barva. Dobře, vylila jsem ji já, když mi plechovka s barvou upadla, modrá. A řeknu Vám, pro někoho, kdo takovou spoušť má čistit, tedy mě, to je pořádný oříšek. Ze samotných kachliček to ještě vcelku šlo, ale jakmile se barva dostala do spár a tam zaschla, oříšek byl nerozlousknutelný. Zasažená plocha byla docela velká, protože barva se stačila ještě pořádně roztéct do okolí, proto pro mě tím tuplem nebyla žádná hračka se barvy zbavit.

 

 

Bohužel to prostě tak ideálně, jak jsem doufala, nešlo. Šlo to naprosto neideálně a dost málo na to, aby si těch skvrn nikdo nevšiml. Prostě jsem se smířila s osudem a šla hledat úklidovou firmu.

 

Na mé dveře zaklepala úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění skvrn, čištění podlah Praha 8. Nebyla to náhoda. Přesně tato firma se mi totiž zamlouvala. Tato firma provádí mimo jiné čištění podlah strojovou metodou, proto bylo v jejích silách mi pomoct. Prostě jsem jen očekávala, že skvrny od barvy zmizí. Zarazilo mě ale, když se podlaha po čištění celkově nějak rozzářila.

 

Netušila jsem, že je až tolik zašlá. Asi jsem si na ni už tak zvykla, navíc je taky pravda, že ji maximálně občas zametu a tím veškerý úklid končí. Ani jsem nepřemýšlela nad tím, že by dlažba venku potřebovala nějakou větší péči. Díky firmě A SERVIS LIPKA to už ale vím. S dlažbou udělala zázraky. Pokud si stále nejste jistí, firmu A SERVIS si určitě objednejte také. Nebo ne. Jak chcete. Já jsem z jejích služeb ale opravdu nadšená.