Mrkněte na krásná hliníková zábradlí, líbí?

Máte v plánu v brzké době řešit nové zábradlí? Pokud ano, zveme vás na veřejnou prohlídku již realizovaných hliníkových zábradlí. Snadno můžete sami posoudit, zda by toto zábradlí mohlo být vhodné i pro vás a vaše schodiště, balkón, terasu či francouzské okno. Navíc tak můžete i velice výrazně ušetřit – nevěříte? Díky hliníkovým zábradlím od společnosti AL Zábradlí je to realita.
 
  

Spousta druhů hliníkových zábradlí
Využití hliníkového zábradlí je požehnaně. Můžete jej snadno využít jako zábradlí ke schodišti, na terasu, balkón a lodžii nebo jako zábradlí na francouzská okna. U každého z modelů si můžete určit nejen základní rozměrové parametry, ale především styl, vzhled a způsob kotvení zábradlí.

zábradlí

Bude vaše zábradlí jedinečné?
Pro vzhled je též důležitá výplň zábradlí. Budete si přát zábradlí s plexisklem uvnitř, nebo vám postačí klasický vzhled zábradlí. Hlavním znakem hliníkových zábradlí je obrovská variabilita, tudíž se snadno může stát, že za pomoci dalších dekorativních doplňků bude vaše zábradlí světovým unikátem.

Prohlédněte si krásu a praktičnost hliníkového zábradlí
A pokud Vás ani popis kvalit hliníkových zábradlí nepřesvědčil, jistě uvítáte několik fotografií hliníkových zábradlí. Jak si můžete povšimnout, zábradlí lze realizovat jak v exteriéru, tak interiéru. Ve vícebytových domech, v rodinných domcích, ale i ve spoustě bytů. Což svědčí o tom, že svou úlohu designového i bezpečnostního doplňku plní skvěle.

zábradlí

Více informací o hliníkových zábradlích a jejich kompletní nabídku naleznete na www.alzabradli.cz

{wmvremote}http://alzabradli.cz/soubory/video/D1.wmv{/wmvremote}