IMITACE POHLEDOVÉHO BETONU

 

Hledáte způsob, jak ozvláštnit exteriér nebo interiér vašeho bydlení? Začněte uvažovat o betonové stěrce.

Jedinečná technologie

Betonová stěrka BSG je tenkovrstvá stěrka na bázi cementu, která imituje pohledový beton. Stěrka je určená pro naprostou většinu podkladových materiálů nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Pro vnitřní použití jsou stěrky BSG impregnovány včelím voskem, což zvýrazňuje přírodní odstín materiálu, nebo jsou tónovány dle požadovaných odstínů. Pro venkovní potřeby je stěrka opatřena exteriérovou povrchovou úpravou, která nemění její odstín. Výsledkem je vždy omyvatelný, zátěžový a víceméně bezúdržbový povrch.

Mnoho způsobů využití

Imitace betonu stěrkou BSG je vhodná především na exponovaná místa, jako jsou schodiště, kuchyně, koupelny či na jakoukoli jinou plochu, kde je třeba docílit originálního vzhledu. Je taktéž vhodnou a levnější alternativou litých betonových stropů či oprav jejich nepovedených realizací. Architekty je navrhována na fasády domů, prvky zahradní architektury, na prvky oplocení nebo i pergoly. Jako podklad je vhodná většina materiálů jako například zdivo, omítka, původní beton, sádrokarton, dřevotříska, OSB desky, dřevo, obkladačky a dokonce i sklo. Podklad ale musí být vždy pevný a suchý.

Kompletní servis

Pokud se rozhodnete pro imitaci betonu formou cementové stěrky BSG, dočkáte se od atelieru lenert kompletního servisu. Před samotnou realizací vám bude nabídnuta možnost vyhotovení návrhu daného prostoru ve formě 3D vizualizací. Vše tedy uvidíte předem! V případě zájmu o řešení celého bytu či domu věřte, že budete v rukou odborníka, který již přes 20 let působí v oboru a nabídne vám tak to nejvhodnější pro vaše spokojené bydlení.

 

Pokud chcete moderně a vkusně bydlet, vsaďte na betonovou stěrku BSG. Více informací a kontakty na atelier lenert naleznete na www.atelierlenert.cz .