Krása a funkčnost do vašich domovů

Krb již není jen výsadou bohatých. Krby se totiž stávají běžnou součástí mnoha domácností. Důvod je jednoduchý – s krbem získáte nový zdroj tepla ale i skvělý doplněk interiéru. Kde vybrat krb a jaký typ zvolit?

Poraďte se s odborníky

Při výběru krbových kamen si rozhodně nechte poradit. Odborná rada je v tomto případě k nezaplacení. Výběr je totiž velmi široký a jako laici byste se mohli v nabídce rychle ztratit a nakonec si pořídit něco zcela nevhodného. Určitě neuděláte chybu, když se obrátíte na společnost Krby Rataj.

Široká nabídka, která nezklame

Společnost nabízí široký sortiment z oblasti krbů a krbových kamen a kromě špičkových výrobků od nich můžete čekat i kvalifikované poradenství a odbornou pomoc. V jejich sortimentu naleznete krby, krbové vložky i krbová kamna. Umí vám postavit krby v moderním i rustikálním designu! Krbová kamna i krbové vložky nabízí v mnoha zajímavých designech a navíc za skvělou cenu.  Například krbová kamna Stavanger nabízí za 11040Kč! Prostě paráda!

Příslušenství a mnohem více

Kromě krbů, krbových kamen a krbových vložek nabízí společnost i veškeré příslušenství a samozřejmě také špičkové komíny a komínové sestavy. Vše tedy vyřídíte na jednom místě!

Vaše cesta k novému krbu začíná na www.krby-rataj.cz