Překlenovací úvěr jako rychlá cesta k vysněnému bydlení

Základním předpokladem spokojeného bydlení je dostatek financí. Základním předpokladem snadné cesty k financím je kvalitní nabídka finančních služeb banky. Efektivním řešením, jak snadno získat prostředky k financování bydlení, je překlenovací úvěr. O co se jedná?

 
  

 

Rychlé řešení pro každého
Překlenovací úvěr je snadnou cestou k penězům, které chcete na bydlení použít. Je určený pro překlenutí doby, než získáte nárok na řádný úvěr ze stavebního spoření. Díky překlenovacímu úvěru tak můžete mít své peníze na bydlení téměř okamžitě.

www.rsts.cz

Nákup nemovitosti i více…
Překlenovací úvěr je samozřejmě určen na nákup domu nebo bytu. Finanční prostředky, které z něj získáte je ale možné využít i jinak. Peníze lze také investovat do ekologických řešení, která vám pomohou snížit výdaje na energii.Úvěr je také možné čerpat jednorázově i postupně.

Proč překlenovací úvěr?
Překlenovací úvěr nabízí na českém trhu například Raiffeisen stavební spořitelna a.s. Proč zvolit úvěr o nich? Důvodů je hned několik. Pokud se rozhodnete pro překlenovací úvěr od Raiffeisen stavební spořitelny a.s. nemusíte mít nic naspořeno. Úvěr od nich má také velmi nízkou měsíční splátku, která nezatíží váš rozpočet. Peníze jsou z úvěru také uvolňovány dle vašich potřeb a můžete ho čerpat až dva roky! Máte také možnost úvěr kdykoliv předčasně splatit a řada dalších.

Více informací najdete na www.rsts.cz.