Spolehlivý pohon na vrata dvoukřídlého typu? Zvolte si A2 nebo A2.2

Představme si zkušeného matadora na českém trhu, který se specializuje na pohony vrat. Kvalitativně bezkonkurenční pohony na dvoukřídlá vrata ocení všichni jejich majitelé. Prozradíme, jakým způsobem si vybrat ten správný a proč si zvolit právě tuto společnost.

 

Pohony na dvoukřídlá vrata a jejich výhody

Pohon na dvoukřídlá vrata šetří svým majitelům nejen čas, ale díky dálkovému ovládání dokážou zajistit plně komfortní parkování na vlastním pozemku. Tuto skvělou vlastnost oceníte jak v ranních hodinách, kdy spěcháte do práce, ale i v pozdních hodinách, kdy už nemáte sil na rozdávání. Vytvořte si ještě větší pohodlí aktivací programu automatického zavírání v požadovaném časovém intervalu.

Společnost Pohonnavrata si zakládá na zvýšené odolnosti svých nabízených produktů a na snadné montáži, kterou zvládnete svépomocí. Pohony mají skvělou cenu a garantují dlouhověkou funkčnost.

 

Pohon na dvoukřídlá vrata, volba toho správného

V případě, že vás zaujala myšlenka pohodlného otevření vrat dálkovým ovladačem a máte dvoukřídlá vrata otevírající se směrem od, nebo do areálu, máme pro vás skvělý tip prémiového pohonu za slušnou cenu.

Pohon na vrata A2 je oproti jedničkové verzi podstatně silnější a proto je vhodný k instalaci na libovolný typ dvoukřídlé brány s otevíráním směrem ven i dovnitř. Dostatečná síla a kvalita produktu je dána motorem o slušném výkonu 60 W s bezpečnými 24 V a šnekovým převodem.

 

Nejsilnější pohon vrat A2.2

Na závěr si představme garanci zaručené spokojenosti v téměř nekonečné spolehlivosti a odolnosti. Máme pro vás pohon na vrata s modelovým označením A2.2, který patří mezi nejsilnější pohony vrat na trhu. Výhodou je bezúdržbový šnekový převod a důmyslná technologie použitelná i u otevírání bez dorazu. Překvapí vás i obsluha a možnosti instalace v intuitivním sestavení.

Pokud vás zajímá celá nabídka společnosti, navštivte jejich stránky na adrese www.pohonnavrata.cz a nechte se inspirovat rozsáhlostí této oblasti a možnostmi, která vytváří i tamní příslušenství.