Sedačku nezískáte jejím zaplacením, ale nalezením

Před nákupem kvalitní sedačky se zaměřte pouze na důležité body. Nemáme nic proti tradiční nabídce velkých obchodních řetězců, ale pokud chcete do svého interiéru vpustit nábytek s nezaměnitelnou atmosférou, máte celkem dvě možnosti a obchodní řetězec to není. Jedna z nich se ukrývá v hledání značkových showroomů, druhá se pak točí okolo internetové nabídky.

Pokud zrovna nedisponujete potřebným časovým rozpětím k podrobnému prohledání současné nabídky nábytkářského průmyslu, nechte se pak inspirovat naším průzkumem. Hlavním cílem průzkumu bylo najít pohovku, která by splňovala vysoké estetické i funkční nároky současné náročné klienteli a zachovala si svou přijatelnou cenovou dostupnost. Chtěli jsme si na nábytek sáhnout a seznámit se s materiálem na vlastní kůži, vyzkoušet si kvalitu sezení, nechat si předvést všechny předložené funkce, výhody a zjistit, jak je ve skutečnosti pohodlná na vlastní kůži.

Kvalitně sedět, nikoliv se pouze povalovat

Praha i další hlavní města se stávají hřištěm, kde je největší výběr showroomů luxusních značek. Neměl by tedy být problém objevit rychlou odezvu na naše otázky ohledně výběru té nejlepší sedačky současnosti s ohledem na poměr cena/výkon. Prošli jsme skutečně všechny, ale výsledek se nesetkal s předpokládaným úspěchem. Třpytivé expozice nabízely pouze výprodejové kusy a tím to celé skončilo. Nabídka objednání novějších modelů jen z katalogů tento problém prostě nedokáže zachránit. Pohovku v ceně auta střední třídy je prostě třeba vyzkoušet na vlastní kůži, virtuální pohled je nedostačující a katalogový obrázek opravdu nic nenapoví. Přesto nebyla naše cesta úplně zbytečná. Ujasnili jsme si, že sousední německé pohovky jsou v drtivé většině případů mnohem tvrdší a kvalitní služby v ceně se hledají opravdu těžko. V současnosti Češi dávají přednost pohodlnému posezení před populárním „válením“. Aktuální doba se mění a společně s ní i celkové potřeby koncového zákazníka. Z pohledu designového výsledku pak jednoznačně vyhráli mistři z Itálie.

Hlavní města lákají na větší výběr

V centrech hlavních měst se vždy nachází vícero značkových a kvalitních obchodů renomovaných nábytkářských firem a prodejců s nadstandardním puncem kvality. Natuzzi Italia se pak z našeho pohledu stává úplně nejzajímavější volbou aktuální předlohy. Za pomyslnými branami této skvostné prodejny se objevíte v úplně jiném světě, jelikož všechny novinky jsou k dispozici přímo na místě, včetně všech nabízených variant volitelných materiálů. Klient si nemůže přát více a italská prodejna se díky tomuto zvýhodnění dostává o několik kroků napřed před svou konkurenci. Společnost tak svým klientům nabízí důležité srovnání kůže a látky přímo na místě výstavy. Vyzkoušíte si, jestli je příjemná na dotek jak se traduje a jakým způsobem ovlivňuje vaše pocity. Nábytek totiž vybíráme především svými smysly.

Natuzzi Italia nábytek je typickým příkladem seriózního přístupu

V moderní prodejně Natuzzi Italia nás dokázali přesvědčit o své jedinečnosti nejen rozsáhlou nabídkou, ale i přijatelnou cenou. Vybrali jsme pro vás zlatý střed. Showroomy Natuzzi Italia dbají především na vizualizaci, která je ve všech případech téměř totožná. Dalším důležitým prvkem je to, že si můžete pořídit sedačku a další nábytek do ložnice nebo obývacího pokoje ve stejném stylu. Díky tomu se můžete stát profesionálním bytovým architektem i vy. Pochybení zde nemá žádný prostor, při nejmenším pak snížíte riziko špatného sladění interiérového konceptu. Přece nebudete k sedačce hledat komody u jiného prodejce, když se ve stejném stylu nacházejí u stejného výrobce.

Kvalitní sedačka značky Herman, představme si její výhody

HERMAN sedačka je naše nekompromisní favoritka, která zaujala ihned na první pohled svými estetickými „křídly“, jež po celé délce podpírají zadní a boční části sedačky. Její nekonvenční a netradiční vzhled nás oslovil hned při vstupu do předsálí prodejny. Podpěrná „křídla“ jí dodávala nezaměnitelnou atmosféru. Ve své podstatě si této sedačky nelze nepovšimnout a každého návštěvníka svede k pohledu. K jejím hlavním přednostem patří, že je součástí jednoho z mnoha stylů, ve kterém se nachází i další nábytek.

 

Pohovka IAGO překvapí svou robustností

Pohovka pod označením IAGO je další skvělou možností a stává se naším jasným vítězem v kategorii funkčního nábytku. Robustní pohovka s možností polohovatelnosti sedu proměňuje sezení v mimořádně pohodlný zážitek, který už nevyměníte. Evokovala v nás představu příjemné a útulné klubové místnosti s hořícím krbem a sklenkou lahodného vína.

Za zmínku rozhodně ještě stojí zcela netradiční potahový materiál zvaný Manopesca, s nímž jsme se jinde nesetkali. Tváří se jako dokonale kvalitní broušená kůže, při tom se jedná o zcela běžnou látku, která je svým charakterem podobná známému neoprénu. Podobnost naleznete nejen ve vizualizaci s tímto materiálem, ale i ve vlastnostech tohoto materiálu

Ke všemu nám byla představena světlá verze pohovky a její schopnost se vypořádat se špínou. Jednoduše jí setřete a je navždy pryč. Každý, kdo se bojí světlého materiálu, se díky této moderní pohovce svého strachu a obav zbaví jednou pro vždy.

Hned vedle obsáhlého sortimentu kůží, které si Natuzzi zpracovává ve svých továrnách, a látek vlněných, lněných i směsových, je Manopesca opravdu netypickým obohacením rozsáhlé nabídky a stává se originálním prvkem aktuální kolekce.

Moderní polohovací sedačky, v čem jsou jiné

Pro všechny současné milovníky doplňkových mechanických funkcí máme perfektní zprávu. Klasické polohování podnožky a zádové opěrky za pomocí jednoho tlačítka je pro vždy minulostí. Aktuálně si oba segmenty lze nastavit samostatně, takže si mnohem lépe vytvoříte požadovaný sklon polohy pro vaše sezení. Natuzzi Italia umožňuje nastavení polohy dle vlastních potřeb, Pohovky se tak stále častěji dostávají do hledáčku náročné klientely. Nechte se také inspirovat a vytvořte si koncept bydlení pod zastřešením vámi zvolené stylizace nábytkového konceptu firmy Natuzzi Italia.

http://www.natuzzi.cz/