Kvalita a spolehlivost – stavte s profesionály PROFI am BAU CM

Jde stavět bez starostí a z  kvalitního materiálu? Ano! Pokud stavíte a potřebujete dodat kvalitu, obraťte se na odborníky z PROFI am BAU CM.

 

 

   

Dlouholeté zkušenosti hovoří za vše
Proč si na pomoc vzít právě PROFI am BAU CM? Odpověď je jednoduchá.Společnost PROFI am BAU CM, spol. s r.o. je dceřinou společností rakouské firmy Ernstbrunner Kalktechnik GmbH a na českém trhu působí již od roku 1993. Za tuto dobu se stala jedním z nejvýznamnějších dodavatelů v oblasti omítkových a maltových směsí. Hlavní devizou PROFI am BAU CM je kromě vysoké kvality dodávaných materiálů také spolehlivě fungující tým zkušených pracovníků, připravených plnit rozmanitá přání zákazníků.

www.profiambau.cz

Co PROFI am BAU CM nabízí?
Nabídka je široká a zahrnuje vše, co je potřebné ke stavbě. PROFI am BAU CM nabízí zdící malty, omítky, betony, potěry a betonové směsi včetně širokého sortimentu příslušenství. Pro zákazníky experti z PROFI am BAU CM připravili i  zateplovací a podlahový systém PROFI  včetně sanačního omítkového systému pro vlhké a zasolené zdivo.  Tím ovšem nekončí. V nabídce naleznete i unikátní ochranné omítky Faradayus proti elektrosmogu nebo Vital omítky.

Kompletní služby
PROFI am BAU CM chce plnit individuální potřeby všech zákazníků. Proto, pokud budete chtít, jsou například připraveni zhotovit zkušební vzorky nabízených omítek přímo u vás na stavbě. Dále provedou i vlhkostní průzkumy, tepelně technické výpočty stavebních konstrukcí, zajistí veškerý servis omítací techniky a mnohem více. Samozřejmostí jsou i odborné rady!

Pokud se tedy chystáte stavět a nebo stavíte a hledáte kvalitního partnera, spojte se s odborníky z  PROFI am BAU CM. Kompletní nabídku služeb, ceník a kontakty naleznete na

www.profiambau.cz .