Kvalitní vchodové a interiérové dveře

 

Firma ALBO – český výrobce dřevěných a dřevohliníkových oken rozšířila svou nabídku o vchodové a interiérové dveře. Dveře patří mezi základní architektonické prvky Vašeho bydlení. Vchodové dveře nabízejí první setkání s domem, a proto je důležitý první dojem. Vzhled vchodových a interiérových dveří je rozmanitý, prozrazují dveře mnohé o povaze majitele. Dveře si necháme dělat na míru, aby nás co nejlépe prezentovaly. Vstupní dveře nás chrání před nepřízní počasí a zajišťují bezpečí před nežádanými návštěvníky, proto bychom neměli na nich šetřit, zejména pokud mají disponovat skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi.  

 

 

vchodVchodové dveře ALBO – vynikající tepelně izolační vlastnosti

Vchodové dveře ALBO! Pokud zavítáte, na internetové stránky prodejního portálu firmy ALBO, tak máte jedinečnou příležitost si vybrat ze 170 typů ve čtyřech modelových řadách. Jak jsme se již zmínili, tak zloděj ani mráz, horko a hluk nesmí v žádném případě projít přes vchodové dveře. Vaše vizitka – vchodové dveře musí splňovat bezpečnostní a technické parametry. Je třeba brát zřetel také na design a kvalitu materiálu. Pořízení dveří, to není sezónní záležitost, proto se snažíme upřednostnit nadčasový vzhled a nenecháme se ukolébat výhodnými cenami. Dveře se vyrábějí z masivu, kovu, skla a plastu.  Ideální je kombinace kov a dřevo, dveře jsou subtilní, tvarově stálé – jednoduchá údržba.

 

 

dvereInteriérové dveře ALBO – různá variabilita provedení

Výběr dveří do bytu bychom také neměli podcenit. Interiérové dveře podtrhují celkový dojem v místnosti, plní v bytě významnou funkci a jsou symbolem soukromí. Interiérové dveře ALBO – 70 typů v sedmi modelových řadách, to je nabídka prestižní české firmy ALBO. Máte možnost si objednat dveře otočné, posuvné a celoskleněné v různé cenové relaci. Ani v tomto případě se nejedná o levnou záležitost, a proto se raději poraďte s odborníkem nebo přímo s prodejcem.