Nová generace designové dlažby z vinylu přichází na český trh

kpp designline connect laguna stars_desert travertineCelovinylové krytiny DESIGNline® Connect německého výrobce Windmöller Flooring, jehož přímým dovozcem na český a slovenský trh je firma Kratochvíl parket profi, s.r.o., se vyznačují řadou nezpochybnitelných předností. Navzdory svému umělému charakteru přinášejí povrch příjemný i pro bosou nohu, materiál nestudí ani neklouže. Elastický povrch zaručuje tiché užívání a vysokou odolnost. Krytina je při běžném provozu v podstatě nezničitelná, výborně se hodí do domácností s domácími mazlíčky i do koupelny, neboť skvěle odolává vlhkosti. Stručný výčet benefitů pak podtrhuje rychlá pokládka plovoucím způsobem. S příchodem nového roku přibyly i nové dekory této nadčasové podlahoviny. Vzory dlažby převážně imitující strukturu kamene tak nesou dvě nové doslova hvězdné kolekce DESIGNline® Connect Laguna a Bacana s označením STARS.

S vinylovými podlahami DESIGNline® Connect STARS lze i „dlažbu“ pokládat plovoucím způsobem

kpp designline connect laguna stars_dark slate

Vybírat můžeme ze dvou původních kolekcí Bacana a Laguna, jejichž dekory nabízely a stále nabízejí věrohodnou imitaci dřevin. Nové kolekce s označením STARS tuto nabídku rozšiřují o vzor dlažby a strukturu kamene. Kolekce Bacana Stars, schopná odolat i extrémnější zátěži v komerčních prostorách, zahrnuje deset nových dekorů. Kolekce Laguna Stars se chlubí šesti novými vzory, určenými převážně pro soukromé užití. Dekory jsou světlé i tmavší, s jemnější i výraznější kresbou, vždy však s přiznanou – strukturovanou spárou mezi jednotlivými vinylovými dlaždicemi, která dodává na autentičnosti.

DESIGNline® Connect Laguna Stars do kuchyně, koupelny i obýváku

kpp designline connect laguna stars_polar travertineToužíte po změně a rádi byste na podlahu něco jiného než tradičně známý dekor dřeva? Velmi elegantním a působivým řešením může být právě dekor imitující kámen nebo mramor. Ze šesti vzorů kolekce Laguna Stars určené do bytových interiérů si jistě vyberete ten nejlépe padnoucí do menších i větších, světlejších i tmavších místností vašeho domova. Krytina je vyráběna ve formátu palubek o rozměrech 600 x 312 mm s třídou zátěže 23/31. Ty jsou vybaveny zámkovým spojem pro pokládku plovoucím způsobem. I přes integrovaný zámkový spoj je krytina silná pouhých 5 mm, což vyřeší problémy v prostorech s omezenou konstrukční výškou. Dekor nese 0,3 mm silnou nášlapnou vrstvu zesílenou PU vytvrzením.

Do kanceláře či obchodu se lépe hodí kolekce DESIGNline® Connect Bacana Stars

kpp designline connect bacana stars_havannaSe zátěžovou třídou 34/42 zvládne krytina z kolekce Bacana Stars náročný provoz restaurací, obchodů, kanceláří, hotelových prostor i dalších intenzivně navštěvovaných míst. V osmi z deseti nových dekorů dlažby jde o imitaci kamene, u vzorů Havanna a Iceland však byla přízeň zachována struktuře dřeva. Dekor dlažby výrazně podtrhuje strukturovaná spára kolem jednotlivých velkoformátových „dlaždic“. Palubky vybavené zámkovým spojem mají rozměr 914 x 473 x 5 mm. Nášlapná PU tvrzená vrstva je silná 0,55 mm. Povrch je díky pružnosti materiálu vysoce odolný a snadno udržovatelný.
 

Krytiny obou kolekcí lze pokládat na podlahové vytápění, tepelný odpor je pouhých 0,033 m2 K/W (při použití podložky ComfortTEC pak 0,034 m2 K/W). Výrobce ke všem dekorům nabízí originální obvodové lišty i další praktické doplňky. Za zmínku stojí speciální podložka ComfortTEC, která zefektivňuje pokládku a přináší vyšší komfort při užívání podlahy. Při pokládce krytiny v soukromých prostorech garantuje výrobce 20letou záruku.

MOC za 1 m2 včetně 20% DPH u kolekce Laguna Stars: 1.308,- Kč
MOC za 1 m2 včetně 20% DPH u kolekce Bacana Stars: 1.488,- Kč

Pro více informací o vinylových krytinách DESIGNline® Connect navštivte www.kpp.cz anebo www.1floor.eu. Nové i stávající dekory si můžete osobně prohlédnout v showroomech KPP anebo v prodejnách maloobchodní sítě 1 FLOOR.