Puzzle s fotkou

Skládáte rádi puzzle, rádi se sejdete s celou rodinou večer u stolu a místo sledování televize se bavíte právě u skládání puzzle nebo třeba hledáte originální dárek pro někoho blízkého? Nechte si udělat své originální puzzle s fotkou dle vlastního výběru.

 

Poskládejte si klidně celou rodinu

Nechat udělat puzzle s vlastní fotkou pro někoho blízkého je bezvadný nápad. Puzzle s fotkou potěší jistě každého a po poskládání si ho můžete nechat zarámovat – a mít tak památku napořád. Puzzle může mít tolik dílků, kolik budete chtít a nechat si ho můžete udělat třeba i do kulata nebo ve tvaru srdce. Originální nápad na dárek, který každého, kdo ho dostane, prostě nadchne. A radost si dotyční užije podruhé – to až bude puzzle skládat.

 

Klasika v podobě hrníčku

Dalším skvělým nápadem na originální dárek je přenést fotografii na hrneček. Hrnky s fotkou jsou velice oblíbené. Sériově vyráběné hrnky má doma ve skříňce každý, ale hrneček s oblíbenou fotkou – málokdo. Hrnek s vlastní fotkou můžete darovat nebo si ho nechat udělat sami pro sebe – jen tak pro radost. Každý lok vaší ranní kávy bude od teď chutnat určitě lépe. Na hrneček si kromě fotografie můžete nechat natisknout i cokoliv jiného – třeba oblíbený obrázek nebo citát pro povzbuzení do nového dne. Každý jeden kousek bude vždycky originální a podle vašich představ.

 

Hrníčky plné nostalgie

Historie hrnku sahá hodně daleko. Dnes bychom si bez něj neuměli svůj život představit. Své horké nápoje si z hrnečku vychutnáváme rádi a často – snad každý ráno jako prví sáhne po kávě. Dnes se nejčastěji vyrábějí hrnky z keramiky, ale dříve byly hodně populární hrníčky plechové. No výhodou jistě bylo to, že se nedaly rozbít – dnes už se tak často nevidí a pomalu vymizí. Pokud jste ale měli rádi plechové hrnečky, pořád ještě se dají sehnat – a na ně si vlastní fotku nebo potisk podle přání, můžete také nechat natisknout.

Potěšte a pobavte své blízké originálním dárkem – a třeba jim připomeňte, jaké to bylo pít z plecháčku.