Kvalita postelí jde ruku v ruce s použitým materiálem!

Asi nikdo z nás nechce pořizovat postel, která by se už po jedné či dvou sezónách začínala rozpadat. Bohužel se i tato situace velmi často stává. Dnešní výrobci postelí se většinou snaží pouze o zachování nejnižší ceny, ale právě na úkor využívaných materiálů. Výsledkem je, že postele začnou vrzat, skřípat, hýbat se, povolovat a časem se rozpadnou úplně. Právě proto by se při výběru postelí měla věnovat dostatečná pozornost především kvalitě materiálu.
 
postel z masivu
 
Postele z masivu – kvalita prověřená stovkami let výroby
Postele z masivu jsou nejstarším druhem postelí, jaký lidstvo zná. Mnozí z nás si jistě vzpomenou, když v mládí spali u babičky na staré, ale poctivé posteli. I přesto, že jí babička měla od mládí a mnohdy postel i zdědila po svých rodičích, byla ještě v perfektním stavu, jen po několika desítkách let byla povrchově opotřebena. To ovšem není nic, co by se nedalo zpravit. Dnešní postele z masivu se samozřejmě vyrábí zcela jinak, ale základní technologie výroby a využití kvalitních materiálů u spolehlivých výrobců stále zůstávají.
  
I postele z masivu mohou mít úložný prostor
Postele s úložným prostorem byly vyhledávány spíše v menších domácnostech s malými ložnicemi. Úložný prostor pod postelí totiž dokázal ušetřit mnoho místa a v ložnici nemusely být další komody navíc. Ovšem v současnosti se postele s úložným prostorem nachází také v domácnostech s velkými ložnicemi. Je to především proto, že moderní postele s úložným prostorem mají skvělý vzhled a stanou se nejen praktickým druhem nábytku, ale také okrasou ložnice.
  
postel z masivu
 
Specialistou na postele z masivu s úložným prostorem je Bogartech s.r.o.
Jestli na našem trhu hledáte opravdu spolehlivého výrobce postel, obraťte se na společnost Bogartech s.r.o, kterou najdete na stránkách ceskaloznice.cz. Tato společnost se totiž specializuje na výrobu postelí z masivu s mnoha variantami úložného prostoru. Úložný prostor pod postelí si můžete vybrat z mnoha odlišných variant. Například postel s úložným prostorem Praktik vám dává na výběr z 275-ti variant rozložení zásuvek pod postelí.
 
Stačí si jen vybrat na www.ceskaloznice.cz.