Stylové nemovitosti nebo samostatné pozemky v těsné blízkosti Prahy jsou k mání!

Hledáte pozemek pro stavbu domku na lukrativním místě v blízkosti Prahy? Nebo se rovnou chcete nastěhovat do již hotového stylového domku, který odpovídá moderním standardům bydlení? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, neměl by vaší pozornosti uniknout developerský projekt Nová Chýně!

 

Moderní bydlení v klidu a přitom v těsné blízkosti Prahy

Projekt Nová Chýně vzniká v obci Chýně, která leží pouhých14 kilometrů od centra Prahy a pouhé 2 kilometry od hranic Prahy – konkrétně od městské části Zličín. Je tak ideálním místem pro všechny, kdo se nechtějí vzdát výhod velkoměsta, ale současně touží po bydlení v klidném venkovském prostředí.

 

Nabízí pozemky i moderní vily

Projekt Nová Chýně je zajímavý tím, že nabízí již hotové stavby ale i pozemky, které jsou vhodné pro soukromou výstavbu. V rámci projektu bude k dispozici 54 rodinných vil, které ve všech ohledech splňují přísné podmínky moderního bydlení. Vily jsou i energeticky úsporné, takže se můžete těšit nejen na stylové bydlení ale i na úsporu na výdajích za provoz domácnosti. V rámci projektu je také k mání celkem 31 pozemků o velikosti 454m2 až 786m2. Informace o jejich cenách a umístění najdete na Nová-Chýně.cz.

 

Proč Nová Chýně?

Lokalita je ideální pro všechny, kdo si chtějí užívat krásné přírody a současně být ve spojení s velkoměstem. V Chýni vám nebude nic chybět, protože v obci se nachází obchody, restaurace, školka i škola či praktický lékař. Milovníky sportu potěší hlavně krásná příroda. V létě můžete vyrazit například na přírodní koupaliště s písečnou pláží. Z místa je navíc okouzlující výhled na letohrádek Hvězda.

 

Zde najdete více o projektu Chýně.